Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kis fogyókúrás biztatást...

Kis fogyókúrás biztatást kérnék. Ti hogyan és mennyit fogytatok, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem kondiba vagy fittnessbe járni.

Nincs pénzem különleges étrendre.


Egyszerű itthon végezhető mozgással szeretnék fogyni.


Sikerült már így valakinek?

Mennyi idő alatt és milyen eredménnyel?


Köszönöm a normális válaszokat!



2014. febr. 15. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Futással és diétával január 2 óta 12kg-t fogytam.

A lényeg hogy mellőzd a cukrot, és akkor szépen megy lefele a túlsúly.

Napi 60 perc futás (kocogás), és látványosan megy le a zsír!

2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én elég egyedi (egyesek szerint rossz val szeg igazuk is van) diétával fogyok DE fogyok


Nincs az a hű de hipper akarat erőm szal az evés az elég érdekes pár minta nap:


reggeli:kávé+valami süti vagy egy kocka csoki állt utobbi

ebéd: egy tejívós pogácsa

vacsi: egy tejívós kakaós csiga


ez össze vissza került kemény:600 forintomba


reggeli:szokásos

ebéd:házi hamburger+sok sali

vacsi:ugyanaz mint az ebéd


reggeli:szokásos

ebéd:csirkehús+sali+süti (imádom az édeséget)

vacsi:egy fánk...na az rossz ötlet volt


ezzel a három nappal fogytam 2 kg lehet ez koplalás (bár kötve hiszem ennyi kaja mellett) de pont nem izgat fogyok és nekem ez számít hasam is lejebb ment


mozgás: napi átlag két órát sétálok fútógéppen+ egy órát erősítek(az nekem:100 fekvőt-de ilyen puhány fekvőt jellent vagyis falnál csinálom törzs körzéseket hajlításokat jelent meg lábgyakorlatok+hasizom)


nekem eddig bejött kiváncsi vagyok a tovvábiakra mert tudom hogy ez egyenlőre csak víz amit fogytam..

2014. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én majdnem 2 hete, hogy étrendet változtattam, nem sportolok, csak diétázom és -5 kg.
2014. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszarok komolyan, hogy egyeseknek milyen könnyen megy. Én is januér eleje óta diétázom, előbb keztem kalóriasázmolássa, és napi 1-2 óra mozgással, és csak 2 kiló ment le egy hónap alatt. Aztán most egy hete majdnem belekezdtem a ketogén diétába(mondjuk nem hiszem, hogy jól csináltam, mert bár szénhidrátot nem ettem, de a fehérje általában mégis több volt, mint a zsír), 1 kiló eddig, pedig a héten sajnos úgy alakult, hogy nem volt időm mozogni.
2014. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt is hozzáteszem, hogy nálam ilyenek, hogy cukor, liszt, krumpli, rizs, stb rég nem léteznek:(
2014. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Jesszusom masodik, te aztan tenyleg valamit ,,jol,, csinalsz ha igy. tomod magad es fogysz! de azt tudod, hogy nem zsirbol fogysz hanem izombol? mert nem viszel be tul sok ertekeset. sok cukor, es telitett zsir no meg a finomitott szenhidrat nem epp idealis.


kerdezo: gondolom te zsirt szeretnel veszteni, nem izmot! ahogyan a utolso is irta, dietas etrend es ha megspekeled kocogassal ( nem futas! ) akkor j uton haladsz. a dieta nem azt jelenti hogy nem eszel, hanem minosegi tapanyagokat eszel, es epp annyit amennyi szukeges. keruld a cukrot! helyette ha nagyon edessegmanias kedvedbe vagy, izesits nyirfacukorral. es semmi kepp se tolj reggelre cukros dolgokat! mert megdobja az inzulinod! finomitott lisztet csereld tlejeskirolesure! nem dragabb! fel kilo kenyer teljes kirolesu 280 ft, amibol garantalom nem tudsz mgenni egy egeszet ket nap alatt sem. valamint a zsirokat hanyagold ha csak nem telitetlenek, ugyanis a szervezet a telitett zsirt szepen elraktarozza, a telitetlent hasznositja! vagyis kokuszzsir- fozeshespz, suteshez egyarant jo, bioboltban megvan, egy kilos 1000 ft, ketszer annyi mint az etolaj de nem kell belole annyi. jol birja a hot, es nem veszi el a kaja izet! lenmagolaj mehet salatakra, jo kis omega 3 forras. es oliva, extrea szuz. tehat. kolbasz, egyeb allati termekekbol szarmazo zsiradekot a legkisebbre csokkentsd! amennyire csak tudod. ne fuss csak ''beszedtempoban'' kocogj, akkor egeted a zsirt. futassal nem, csak allokepesseget javitasz. a lenyeg legaabb fel ora olyan tempoju kocogas amiben nem faradsz ki mint egy lo, hanem pl ha vkivel mennel tudnal mellett beszelgetni! igy nyomasd, lehet minden nap, ha erzed hogy nagyon faradsz lassits mert tul gyors vagy. alacsony pulzusszamon kell tartanod magad. lehetoleg az edzes vegeig. a tobbi csak akarat kerdese. :-) sok sikert!

2014. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

számold a kalóriát és mozogj minden nap valamit. egy séta ingyen van, közben hallgathatsz zenét, rádióműsorokat, vagy akár nyelvtanulós anyagot is :)


nekem úgy sikerült egy nyár alatt 10kgt fogyni, hogy minden másnap 40km-t bicikliztem. :)

2014. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kemény diétával és minden napi 1,5-2 óra sporttal szeptember óta több mint 10 kilót fogytam.
2014. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kalóriát számolni, ha nincs kedved hozzá, csak akkor egyél mikor éhes vagy és akkor se nagy adagot. A séta nagyon jó és a biciklizés is! Én tavaly 25 kg-t fogytam így 5 hónap alatt.
2014. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

az arány számít. 110 kilóból könnyebb leadni 5 kilót, mint 54 kilóból 2 kilót...


ha valakin 30 kg felesleges zsír van, annak az eredményeit nyilván nem múlja felül az, aki 55 kg helyett akar 50 lenni.


ha arról írtok, hogy mennyit fogytatok, akkor azt is meg éne írni, hogy mennyirôl mennyire. Anélkül semmit nem ér az adat.


amúgy meg fehérjedús étrend kell, s nagyon kevés szénhidrát, de valamennyi kell az is.

2014. febr. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!