Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt indul be a...

Mennyi idő alatt indul be a fogyás, ha nagyon keveset eszek egy nap?

Figyelt kérdés

számomra ez koplalás lesz, de úgy érzem nincs más választásom. 100 kiló vagyok, nem bírok futni, tornázgatni, hiába biciklizem, sétálok, egy deka nem ment le. szeretném ha legalább 10 kiló lemenne, és könnyebb lenne a mozgás. mennyi idő mire beindul a fogyás, és mire lemegy ez a 10 kiló?


23 L


2014. febr. 16. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan be fog indulni, mivel gyorsan lemegy rólad a víz, azután az éhezés miatt a tested az izomhoz nyúl, tehát abból fogsz fogyni. Ezek után az egész fogyás belassul, ahogy az anyagcseréd is, és ha esetleg egy picivel többet eszel (de még így is kevesebbet, mint mikor nem diétáztál), azonnal hízni fogy tőle. Kialakul a jojó effektus, és valószínűleg még több leszel, mint 100 kg.


Én a koplalást ezen okok miatt nem ajánlanám, de tudom a saját példámból is, hogy mindenki a saját bőrén tanul, lehet neked is végig kell menni ezen az úton, hogy később belásd a hibáid.


Ha mégis érdekel a tanácsom, akkor olvasd el a Norbi Update 2011-es könyvet. Amiben Norbi leírja az ő szenvedését fiatal korában, a küzdelmét, amin te is átestél. Majd elmagyarázza a hízás okét, folyamatát. Ha ezen folyamatokkal tisztában vagy, teljesen másképp szemléled az étkezést és a mozgást. Bemutatja a saját rendszerét teljesen tudományos alapon. Én itt értettem meg, hogy hogy is működik a táplálkozásunk.

Én teljesen tévhitben éltem, ami a fogyást illeti, és rájöttem, hogy a saját butaságom miatt nem tudtam fogyni, de a könyv segített, hogy a lényeget lássam.

Norbi is elmondja, hogy az Update termékek vásárlása nélkül is lehet fogyni.

Ezzel a módszer nem diéta, nem fogyókúra, hanem valóban életmódváltás.

Lehet, hogy ez a Norbi egy nagyon irritáló ember, és néha egy kicsit hülyén adja elő a dolgokat, de a módszere hatásos és jó!

Sok sikert hozzá!

2014. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*azonnal hízni fogsz tőle
2014. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 neaggodj válasza:
ha nem tudsz mozogni valaki masszírozzon meg....igyál sok folyadákot..ásványvízet...és egyél sok zöld salátás ételt....húst is ehetsz natúrban,sok zöldség körettel és salátával.inkább fehér húst.rizsből a barnát,kenyérből reggelire teljes kiőrlésűt és rendesen egyél...reggeli ebéd vacsora.a bő folyadék bevitel fontos...ahogy egy kicsit tudsz mozogni,kezd el sétálni,nem futni...majd fokozatosan egyre többett..hidd el,sikerülni fog! kitartást.ja még egy vígasz..nekem ezzel amódszerrel egyetlen hónap alatt ment le 10 kg,2 hónap alatt 15. 85 kg voltam,70 kg ra fogytam:) remélem,segíthettem:)
2015. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!