Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14eves lany/150cm magassag...

14eves lany/150cm magassag /85cmszelesseg/59 kg es szeret. Ek egy keveset leadni hogy minel egessegesebben elhessek hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Eleg sokan a csaladombol ducik de en nm akarok az lenni szeretnek lefogyni de nem tudom miket egyek igyak edig minden reggel 6:00ittam egy nap pohar tejet aztan 9:00egy szendvicset es 12 fele megegyet altalaban mire haza erek sulibol 4 ora akk eszek aztan neki alok kicsit tornaznii vagyis felules kis futas fekvotamasz ienek aztan pedog pihenni szoktam de amikor rosz kedvem vn meg este is eszek valamit de ez nagyon ritkaa .....szerintetek mit csinalok roszuul hogy megis hizok ???
2012. márc. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább nyelvtankönyvet tanuld nem kell fogyni.
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ahm hat azt is tanulom de amugy magyar nyelv nem anyanyelvem hanem csak az utcan a szomszedoktol tanultam egu par eve :p orulok hogy ezt is tudom
2012. márc. 15. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérlek ne írjál többet. Idegesítő...


Azt csinálod rosszul hogy Nem mondod el mit eszek: Reggel hatkor ittam egy Pohár 2.8% tejet Fél litert. D.e. Ettem egy szendvicset: zsíros fehérkenyér, hagyma,kolbász? Délben ugyan ez.


4 órakor D.u. Sajtos tejfölös tészta spagetti hamburger???


Torna: 5 fekfőtámasz 10 felülés 5 perc kocogás.


2 órával lefekvés előtt egyél utoljára Pl. : Húslevest, zabpelyhet Tk=teljes kiörlésü kenyér megpiritva csirke sonka paradicsom túró. 1200 kcal alatt ne egyél.


Minden nap Sportolj Min. 35 percet. 30 perc után elindul a zsír égetés. 5 percet ég a zsírod. 1 hónap =5-15 kg az ideális. Napi 1x kulázás=kakilás.


11/f

2012. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!