Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Hízhattam...

Lehetséges ez? Hízhattam ennyit egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap elgyengült a nem létező akarat erőm, és disznó módjára zabáltam. Azon felül, hogy jelenleg undorodom magamtól, a mérleg is gonoszkodik, ha mondhatom így. A tegnap reggeli súlyomhoz képest ma körülbelül egy kilóval több voltam. A hasam is nagyobb. Ami úgy igazán zavar mindemellett, hogy még csak arra sem foghatom, hogy nem jött ki belőlem az étel; 10 darab hashajtó és másfél nap után már csak víz jön ki belőlem. Félek, pánikolok és legszívesebben leszabdalnám magamról az összes hájt. Lehetséges, hogy egy nap alatt fel szedtem 1 kilót?
2014. febr. 19. 14:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Dobd ki a mérleget! :) De komolyan! Ne méregesd magad állandóan!

2000 kalória szerintem is nagyjából rendben van, persze nem mindegy, hogy az miből jött össze és hogy egyszerre etted-e meg. De mindegy, már nem tudod ezt visszacsinálni.

Ne kattogj ennyire az kilókon meg az evésen. Enni kell, hogy működjön a szervezeted és egészséges legyél. De nem ez legyen az egész napod fő témája, hogy eszel, nem eszel.

2014. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Oh, a mérleg. Az az igazság, hogy rettentő bűntudatot és reményt érzek minden egyes pillanatban, még ha csak rá is nézek, nem vagyok a közelében. Nem hiszem, hogy kibírnék méregetés nélkül egy napot.

Ami a legjobban zavar, hogy ez a 2000-3000 kcal egészségtele, káros és hizlaló ételekből jött össze, én pedig nem tudtam megálljt parancsolni. Illetve tudtam volna, ha lenne egy csöppnyi akaraterő is a hájas testemben.

Egyébként az előbb lemértem, 164/50.3 vagyok. És sajnálom, hogy újonnan felhozom, de vízhajtásra/hashajtásra valami tipp?

2014. febr. 19. 15:25
 13/24 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

A te testednek napi 1800-1900 kalóriára lenne szüksége, és akkor nem sportoltál semmit.

Leginkább a fejeddel és nem a hasaddal van a probléma.

2014. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezekkel a számokkal nem lehetsz látványosan hájas vagy dagi.

A fejedben van valami gond.

Ehhez már orvos kell, mi itt nem tudunk segíteni rajtad.

És az első lépés igenis az, hogy kidobod azt a hülye mérleget. Nálunk nincs is otthon mérleg! Csak a konyhában a sütéshez :)

2014. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Istenem, segíts neki...
2014. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Remélem már nem fogyni akarsz, csak súlyt tartani, mert ha ezzel a magassággal és ennyi kilóval gond van veled, az maximum sporthiány lehet. Nem a kiló számít, hanem az alak!! Ha méred is magad elég 1-2 hetente, mivel 1-2 kilót ingadozhat a súly, az nem jelent semmit!!

És jegyezd meg:

Kevés kalóriabevitel huzamosabb ideig = Falásroham (és mivel sokáig kiéheztetted magad, ebből sokkal több rakódik le mert raktároz a szervezeted)

Normális kalória bevitel + sport mellett nem lehet veled semmi gond.

2014. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja és hozzá teszem, ha ennyi kilóval "hordóhasad" van, az vagy elég súlyos testképzavar, vagy pedig valami felpuffaszt. Ami nem azt jelenti hogy hájas vagy, csak olyat eszel, ami nem jó.
2014. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy még minimum 15 kilót le szeretnék adni, hogy viszonylag el tudjam fogadni magamat. Épp ezért fáj annyira az a plusz háj.

De kérlek, ha lehet, a kérdésre válaszoljatok, illetve vízhajtó/hashajtó tippekre lennék még kíváncsi. Köszönöm szépen.

2014. febr. 19. 17:17
 19/24 anonim ***** válasza:
50-ből 15? Nagy a baj agyilag!
2014. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Sürgősen tegyél rendet az agyadban. 50kg-ból 15? Ha annyira lefogsz, elbúcsúzhatsz a mérlegedtől, mert még annyi erőd sem lesz hogy ráállj. De ha te ezt akarod, nyugodtan betegítsd meg magad, biztos kellemes élmény lesz egy ágyról szemlélni a külvilágot.
2014. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!