Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ő jó csajnak számít? (KÉP)

Ő jó csajnak számít? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Ő lenne a "példaképem" fogyókúrához. Mivel nem akarok se túl vékony se túl kövér lenni. Csak jó csaj. Szerintetek ő az?


2014. febr. 22. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Nekem ő jobban tetszik:

[link]

2014. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok :)
2014. febr. 22. 22:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó az alakja, a kigyúrt csajok meg... mondjuk úgy a férfiak nagyon kis hányadának jön csak be, egy nő legyen nőies, az izmok a férfiak dolga.
2014. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor én a "kis hányadban" vagyok... :-)
2014. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép alakja van,amúgy ízlések és pofonok,de egy kigyúrt testű nőnél bennem felmerülne a kérdés,hogy mit találok a ruhája alatt.
2014. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

bár én lány vagoyk, de inkább fitness alak jön be, mint a body building.

speciel nemrég olvastam, hogy az izmos csajokat leginkább a csajok csodálják, nem a féfiak. és a barátnőm, aki nagyon rá van állva a gyúrásra, megkérdezte a fiúkat a társaságból, hogy ugye x. nek (izmos nő) jó alakja van, és mind azt mondta, hogy nem tetszik neki:)

2014. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi,puncit.Egyébként pasija is van. Ő is csak versenyen néz ki így,máskor fedettebb. Az izmok NEM gusztustalanok!
2014. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam én is, hogy a legtöbben, hogy állnak hozzá.

Meg gondoljunk bele, az ágyban hozzábujsz és mintha kb egy férfi testéhez préselődnél... na jó, kirázott a hideg. :D

2014. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Eltértünk a kérdéstől. Nem az izompacsirta csajt kérdeztem. :)
2014. febr. 22. 23:37
 10/19 anonim ***** válasza:

A férfias kinézettől azért még távol áll... A legdurvábban izmos nőktől engem is kiráz a hideg, főleg, ha a fejük is olyan hozzá. Amit így láttam Toldi Zsuzsiról, az nekem egészen bejön, csak a versenyre fizikailag és optikailag csúcsra járatott formája sok már kicsit :) De manapság ezt díjazzák a versenyeken, no. De még ott sem hasonlít férfira kicsit sem, van benne báj. Nem ismertem eddig a hölgy munkásságát, csak most láttam egypár képet. Jók az izmok, csak éppen ízlés dolga, mennyi szép belőlük. Egy normál nő "legyek minél vékonyabb, a súlyzóm is félkilós, nehogy izmok fejlődjenek rajtam hirtelen, jujj" hozzáállása viszont szerintem megalapozatlan, a formás alakhoz kell némi izom, az embernek pedig nem árt, ha van némi ereje, állóképessége, akkor is, ha nő.


Ami a kérdésleírásban szereplő képet illeti, s aminél el tudok képzelni informatívabbat is, nos, a szóbanforgó leányzó az én ízlésemhez képest nem elég feszes, többet ilyen kép mellett nem tudok mondani. Attól még jobban néz ki, mint én, de az nem egy nehéz dolog egyelőre :D

2014. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!