Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki szereti a narancsot itt?...

Ki szereti a narancsot itt? Pozitív, negatív tapasztalatok ezzel a gyümölcsel kapcsolatba valakinek?

Figyelt kérdés

2 napja csak narancsot és mandarint eszem:/

de most kicsit rossz érzésem van,gyümölcscukor tartalma miatt úgy érzem elrontottam a diétám.Sajnos hétvége volt és még mozogni se tudtam sokat:S:(


2009. dec. 6. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezek a gyümik zsírégetőek.100gban kb 40 kcal van.ne izgulj már annyira.ezek nem hízlalnak!!!
2009. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A narancs tuti nem hizlal, de, ha csak ilyesmit eszel, az nem lesz túl jó a gyomrodnak. Tömény sav az egész.
2009. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még pár nap és sugárban fogod hányni a savat. Amugy nasoslás helyett nagyon jó,főleg ebben a szutyok virusos-taknyos időszakban.És a narancstól nem fogsz meghizni.
2009. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot csinálsz, remélem rájöttél!!!


Ha most napi 2 narancsot eszel, és eléred a csodás testsúlyt, majd elkezded a normál étkezést /gondolom nem életed végégi akarsz napi 2 narancson élni/ olyan mértékben fogsz meghízni, hogy majd lesheted milyen buta voltál.


Figyelj!


Ehetsz sovány húst, mert az szép izmokat segít elő pl: csirkemell, ezt nyugodtan , lelkiismeretfurdalás nélkül, mondjuk főtt sárgarépával.


Pl ez az ebéded.


A reggeli 1 banán. Kell az energia.


Este, ami 18 előtti időt jelent pl egy natúr joghurt. 18 után semmi, és egy esti futás. Egész nap sok folyadék, nem bolti kóla meg gyümi lé, hanem szénsavmentes ásványvíz, tea édesítővel.


Ettől nem fogsz meghízni, és szépen fogysz.


Hidd el, tapasztalat!


Viszont a te módszereddel kicsinálod magad.


Amúgy a napi 2-3 narancs nagyon egészséges, mert tele van vitaminnal, azt akár közben is megeheted, nem hízlal. Maximum a pocit nagyobb lesz, mert felfúj.

2009. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem diéta, anorexia kislány. Fogyni nem így kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves anorexiás kislány válaszoló;)

Anorexiás a te agyszinted.. válaszodból itélve;):)


Nem 2-3 narancsot eszem hanem 10-15 db között , és nem azért mert nem tudnék mást enni hanem egyszeűen ezt kívánom ( és nagyon szeretem is )..

De azért hízni se szeretnék..



UI:nem értem mért kell ilyen barmoknak ide regisztrálni.. "anorexiás"

2009. dec. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!