Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így csinálom nem tudok hízni?

Ha így csinálom nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Nagyon egészségesen étkezek. Semmi nasi, vagy cukros lötty. Még a kenyerem is speckó. Sovány hús és társai. Heti 4 edzésem van plusz ha kedvem van elmegyek a hétvégén és futok egy 10-12 km-t. Heti 1x azonban én se tudom megállni, hogy ne csábuljak el a nutellás üvegnek vagy a mézes bödönnek, lekvárnak és ilyenkor tetemes mennyiséget be tudok kanalazni belőlük. Most is bezabáltam egy adag nutellát, meg mézet. Most leírva már felfordul a gyomrom, de akkor jól esett. Az a baj, hogy végül is híznom kéne, mert 46-47 kiló vagyok 163 cm-hez, és szükségem van az erőre. De hétközben nem tudok lelkiismeret nélkül zabálni valamiért, csak hétvégén. Lehet így hízni?

2014. febr. 23. 22:36
 1/5 anonim válasza:

Egy életkor és egy nem jól jönne a célzottabb válaszadáshoz, illetve, hogy milyen edzésed van hetente 4x.

Ha nem is hízni de hájasodni azt lehet így, de gondolom nem az a cél.

2014. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen kenyeret eszel?


Alacsony az izomtömeged?


Erősíts (fegyencedzés) és emeld meg a hús (zsír) fogyasztásodat. Ez a legalapvetőbb ételünk (tápanyagunk). Így lesz energiád és építő tápanyagod az izomzatod fejlődéséhez is.


Heti 1 cukros étkezés nem sok dolgot befolyásol. A legtöbb ember naponta többször eszik cukrot/keményítőt, te a heti 1 szénhidrát lökettel még igen visszafogottnak számítasz.

2014. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17/L

evezek (futás, lépcsőzés, ergóméter így télen)

Glyx kenyeret eszek :)

Sok fehérjét eszek, protein shake-et is iszok minden edzés után.

Sok izmot vesztettem a zsírral együtt a fogyásom során, de mivel szerencsére az izmok emlékeznek, mivel végig sportoltam eddig az életem ezért hát, nagyon gyorsan alakulok szerencsére. :)

De még így is hiányzik rólam 4-5 % zsír, hogy elérjem a minimum szintet. A BMI táblázaton fel se vagyok tüntetve. És iagzából az aggaszt, hogy nincs is menzeszem mióta elkezdtem fogyókúrázni. Szóval lehet, hogy nem is kellett volna, de most viszont félek a zabától és csak hétvégente enged a lelkiismeretem.

2014. febr. 24. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Gluténmentes szénhidrátokat ehetnél:


Sütőtök, édesburgonya, zab, gesztenye, olajos magok.


Ha elmarad a mensid, akkor a fogyókúrád gyakorlatilag egy éhezés volt, erre tényleg ez a női szervezet reakciója.


Zabálni semmiképpen sem kell, de legalább fehérjéből és zsiradékból sokat enni (így állna be a normál testtömeged) illetve ha az említett keményítő tartalmú növényeket eszegetnéd, kicsit rásegíthetnél a normális, egészséges testzsírod eléréséhez :)

2014. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gesztenyét imádom.


Rendben, köszi a tippet :)

2014. febr. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!