Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet szoptatás alatt, diétázn...

Lehet szoptatás alatt, diétázni. Vagy várjak vele még a babom szopizik? Esetlek, oda figyelni az étkezésemre?

Figyelt kérdés

#Szopi alatt diéta
2014. febr. 27. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak elapad a tejed.
2014. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy HOGYAN diétázol!


Ha koplalsz, akkor elmegy a tejed, ha doafigyelsz arra, hogy mennyit eszel, és föként a szénhidrátokat (kenyér, tészta, rizs, cukor) csökkented, de NEM kiiktatod, akkor úgy tudsz fogyni, hogy közben tovább tudsz szoptatni is.

Ami sokat segít, ha közben eleget mozogsz, sportolsz.

2014. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Mindig egészségesen kell(ene) étkezni. Ezt lehet diétaszerűen is, de életvitelszerűen is tenni.
2014. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,h elapad a tejem,csak kiváncsi voltam lehet e a szopi mellettfogyni
2014. febr. 27. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Egészségesen táplálkozz. Ne egyél feldolgozott élelmiszert(felvágottak stb.). Gyors szénhidrátot kerüld. Egyél sok zöldséget, húst. Ha bírja a gyomrod a tejterméket, akkor azt is ehetsz, de ne túlozd el.
2014. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Éhezéskor apad csak el a tejed.


Tudom hogy Magyarország nagyon szegény ország, tényleg minőségi étkezésre nagyon nehéz előteremteni a pénzt. De azért éhezni nem érdemes. Fogyáshoz egyébként sem szerencsés az a fajta éhezés amitől egy kismama teje elapadhat.

2014. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Istenem, a paleolitguru már szoptatási tanácsadóvá is vált...

De haladás, hogy legalább elment a boltba, és megnézte az árakat... Vagy legalább olvasott róluk a neten.

2014. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Gyökér dolog velem foglalkozni.. nem rólam és a vegzálásomról szól a fórum.


Ha pedig ideológia kell:

Az igazi ételek, egészséges ételek azért nehezen elérhetőek és drágák mert egy sötét szándékú háttérhatalom így akarja. Robotban, szegénységben, betegségben és kiszolgáltatottságban tartani az embereket de éppen úgy, hogy az még elfogadható legyen, ne legyen teljesen egyértelmű.


Ezért nem telik a magyar embereknek jó minőségű bio húsra. Ez változni fog persze, de könnyebben jönne változás ha az emberek tájékozottak lennének efelől is.. Ez az információ sajnos hasonlóan lassan terjed mint a valódi egészséges táplálkozás alapjai.

2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az igaz,h az egészséges,bio ételekhez könnyü hozzá jutni de az áruk is megvan....kül.én Szerbiábol irok..és itt még drágábbak az élelmiszerek....
2014. febr. 27. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egész világon cél az emberek elől elzárni a minőségi táplálékokat.


Nem én találtam ezt ki, én abszolút ellenzem ezeket a dolgokat..

2014. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!