Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A banán milyen felszívódású...

A banán milyen felszívódású szénhidrátot tartalmaz? Reggelire jó egy banánból készült turmix?

Figyelt kérdés
Kondizás előtti gyors reggelire gondoltam, hogy jó-e. Csak lassú felszívódású szénhidrátot igyekszem enni de abból is keveset és fogalmam sincs a banán melyikbe tartozik. Aki tudja annak előre is köszi :)
2014. jan. 27. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyors felszívódású, magas a ch tartalma, de nagyon sok vitamin található benne.

Edzés előtt ajánlott is.

2014. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A turmixba tegyél zabpelyhet, az lassítani fogja a felszívódást.
2014. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel nem kéne a hasnyálmirigyet gyors ch-val kínozni.Zab+protein optimális egy lenmagolajjal.
2014. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggelre zsiradék, fehérje kellene.


Nem kell ch, egész éjjel tudott a tested szénhidrátot szintetizálni, az izmok fel vannak töltve.


A banános reggeli olyan középút, legalább gluténmentes.. elmegy, van akiknek egészen be is jön. Ma én is tudtam volna tolni banánt reggelire, jólesett volna, próbáld ki.. mármint írd le milyen volt, hogy ment utána az edzés :)

2014. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel úgy döntöttem nincs időm más reggelit kitalálni úgyhogy a megoszlott vélemény után 1 banánt ettem zabpehellyel turmixolva és finom volt.

Utolsó: több energiám volt és jobban bírtam mint amikor fehérjét tartalmazó reggelit ettem. Úgy vettem észre hogy a reggeli szénhidráttól jobban megy az edzés :)

2014. jan. 28. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ez is egy tapasztalat!
2014. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!