Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatasa lehet, ha egy...

Milyen hatasa lehet, ha egy napig csak almat eszek? Beindulhat töle az anyagcserem?

Figyelt kérdés
Napok ota nem voltam wc-n, valamiert nagyon belassult a dolog, pedig mindent megtettem mar. Most olvastam egy 1 napos tisztitokurarol, ahol csak 1 fele gyümölcsöt vagy zöldseget lehet enni egesz nap. Van egy csomo alma itthon. Elkepzelhetö, hogy segit, ha egesz nap csak azt eszek?
2014. márc. 1. 22:01
 1/9 anonim válasza:
0%

pffff :D


Az a helyzet, h az almának pont, hogy székletfogó hatása van. :D Benézted, sebaj.


egyébként meg tej + gyeresznye, esetleg kávé ha érzékeny a gyomrod és kissszarrrod a beledet is.

2014. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszibarack, meggy kompót esetleg.. egy kis bolti tejszínhabbal tutira siker.. :D


Máskor is volt már ilyen? Ahogy a hasmenés, úgy a székrekedés sem valami jó.. Nem kéne vele elmenned dokihoz?

2014. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy üveg barackbefött van itthon, meg lekvarok, mas nincs.

Altalaban lassu, de azert nem ennyire. Dokinal rakerdeztem, aszalt szilvat meg egyiptomi utifüvet ajanlott, a szilva-tej kombo nem hasznalt.

Majd meglatom, mit tehetek.

2014. márc. 1. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam a citrusfélék váltak,teljesen rendbehozták az anyagcserém.Eszegess kivit,gréfrútot,narancsot stb.a nap folyamán,de főleg kivit és lefekvés előtt is,reggel garantált a siker.
2014. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*váltak be
2014. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Koplalás bélmozgató hatású az elején, szóval ha keveset eszel, beindulhat a dolog.
2014. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Narancs, zabkása, semmi sem indította be? Ezek nem olyanok, hogy egész nap ezt kéne enned, elég lenne 1 nap 1x. Bár mondjuk én egyszer ettem tejbegrízt búzadarával, mert nem volt más nagyon itthon, akkor segített sokat...
2014. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy amugy tök egeszsegesen etkezem, sok zöldseg, gyümölcs, zabpehely, rostok, minden. Semmi liszt, se teszta, se krumpli, se rizs, se cukor... :S Mar ötletem sincs, mi a fenet egyek, ami nincs benne amugy is az etrendembe..
2014. márc. 2. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol is lehet ha nagyon keveset eszel,lelassul az emésztés,bélmozgás mert egyszerűen olyan kevés kaját kap,hogy nincs miért dolgoznia.
2014. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!