Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak annyit eszem, hogy...

Ha csak annyit eszem, hogy épphogy ne legyek éhes, akkor is lelassul az anyagcserém tőle, mert egyébként ez a mennyiség kevesebb az alapanyagcserémnél?

Figyelt kérdés
1300 kalória az alapanyagcserém,de 900-1000 körül jön ki,ha csak annyit eszem,amennyitől elmúlik az éhség. Fehér húsokat,sovány tejterméket,zöldségeket,gyümölcsöt szoktam enni,nem szemét kaját,és ha nem unalomból eszem,hanem csak akkor,ha érzem,hogy éhes vagyok,sokkal kevesebbre van szükségem érzésre,mint amennyire elméletileg lenne. Most akkor hogy van ez?
2013. ápr. 11. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor lassul le az anyagcsere, ha a a gyomornak nincs min dolgoznia ha 2-3 óránként kap valami "munkát" akkor rendesen fog működni. Legalábbis én mindig így fogtam fel és nagyon sok vizet kell inni
2013. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Általában így kéne enni. A sokáig élő okinavai japánoknál van a 80% szabály: akkor hagyják abba az étkezést, amikor 80%-ban tele vannak. Jól csinálod, az anyagcsere nem lassul. Ha rádjönne a falásroham, egyél többet, de ne mást.
2013. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!