Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról hogyan lehet gyorsan...

Combról hogyan lehet gyorsan de tartósan le fogyni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Találóskérdés: ha szerinted lehet csak a combról fogyni, amikor miért csak oda híztál?
2014. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sporttal
2014. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem a legjobb rá a konditeremben a nyitogató-tárogató gép, ha erre nincs lehetőséged, akkor feküdj hátra és csináld ugyanezt az eljárást, csak többet értelemszerűen.

Ezenkivül a futás is jó, hiszen az mindent megmozgat, vagy letámaszkodsz a földre a könyököddel és az alkaroddal és az egyik lábadat emelgeted különféle irányokba (fölfele nyújtva, fölfele hajlítva, oldalra, keresztbe) majd csere

2014. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Semmiképp se csinálj rá konditermi edzést, azzal csak erősíted és növeled az izmokat amitől még vastagodhat is a combod ahelyett hogy égne a zsír.


Mindenképp csak a saját testsúlyoddal dolgozz és minél hosszabb távon.

Ha megnézed az atlétikai futószámokat rögtön tudni fogod mit kell csinálni.

5 ezer és 10 ezer méteren már nagyon vékonyak a sportolók.


Tehát alacsony izommunkával dolgozz sokáig például lassú vagy közepes iramban kocogj egyre hosszabb és hosszabb távon.


Most úgyis jön a jó idő:-)

2014. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem nem vastagodott tőle a combom :)

kevés súllyal csináltam, és sokat (kb 100) ami ugye bár a szálkásításra jó, nem a bazi nagy izom növelésre. Egyébként amikor tűnik el a zsír(testmozgással), akkor izommá alakul :))

Teljesen eltűnt viszonylag rövid időn belül a belső combom közötti zsírocska és szép feszes lett:))

2014. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!