Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vádliból hogy lehet fogyni?

Vádliból hogy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés de már nagyon zavar! 3 éve evezek és baromi nagy lett a vádlim.. Szeretnék szoknyát hordani de sajnos nemtudok mert nagyon hülyén néz ki:( viszont nem háj van ott hanem izom..valami tipp, hogy tudnék belőle egy kicsit fogyni?:/

2014. márc. 12. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Férfiszemmel mondom, hogy az izmos vádli baromi szép. A képen levő csaj is.
2014. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, és nekem is hasonló, erre mondták többen h tök jó, így mostmár én sem szégyenlem annyira. Bár én fiusnak tartom a vádlim annak ellenére.

Ha nem sportolsz tovább, akkor először az izom tűnik el, de attól nem lesz vékonyabb, csak jóval később, mondjuk évek múlva. Én minden edzés után nyújtottam, így egy picit vékonyodott és olyan szálkásabb lett. Ennyit tudtam tenni az ügy érdekében.

2014. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!