Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a combomat...

Hogyan tudnám a combomat szálkásítani? Konditerembe is járok rendszeresen. Szeretnék vékony formás combokat ( de nem izmosat) Vádliból is lehet fogyni? Ha igen hogyan? Köszönöm előre a válaszokat!

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta, de helyi fogyás nem volt, nincs és sosem lesz.

Nyugi, attól mert súlyzót fogsz még nem lesz izmos a combod, ahhoz nagyon sokat kell küzdeni.

2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Képzeld nem csak fogom a súlyzót! És értelmesen leírtam,hogy NEM AKAROK IZMOS combot,de úgy látom nem volt világos számodra,úgy mielőtt osztod az embert tanulj meg olvasni!
2013. júl. 18. 18:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Szálkásító diétával amúgy sem lennél izmos, nyugodd össze magad.

Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, te pedig fogyni akarsz.

2013. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igy van , csak jobban értünk a témához mint te, vagy ha okosabb vagy miért kérdezel ?
2013. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lipton. ***** válasza:

Szálkásító diétával? Hmm?

"Vádliból is lehet fogyni?" Lehet, a zsír réteget ellehet tüntetni onnan.

Ha szálkásítasz akkor nem fogsz izmosodni. :D

2013. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam,hogy a szálkásító diéta izmosít, nem tudom miről beszéltek és mit kell osztani az embert. Arra válaszoltam,hogy "attól,hogy súlyzót fogsz nem leszel izmos"

válaszom: NEM IZMOS LÁBAT AKAROK! De úgy látom egyikőtök sem tud olvasni,vagy egyszerűen csak nem tudjátok értelmezni! Arra lettem volna kíváncsi,hogyan tudom szálkásítani a lábamat! De azért kössz a válaszokat!

2013. júl. 18. 21:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Guggolások,kitörések,félguggolás és youtube-on keress még videókat. Ha csinálod nem lesz izmos combod csak formás
2013. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 poiu ***** válasza:
Nem tudsz "vádliból" fogyni. Tudsz fogyni, és a genetikád mondja meg, hogy honnan menjen le a zsír. A gyúrás abban segít, hogy ne izomból fogyjál.
2013. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az izmos láb ugyan olyan formás mint a nem izmos... én azt ajánlom, hogy menj el futni! :D
2013. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Minden nap futok 10-15 percet futógépen (10es fokozaton vagy egy kicsit magasabb fokozaton)

2013. júl. 19. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!