Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni 1 hónap...

Így le tudok fogyni 1 hónap alatt 4 kilót?

Figyelt kérdés

4 hetem van 4 kilót leadni.Eleve kisebb súlyról indulok,nincs sok felesleg rajtam,de ez a pár kiló zavar,így nyilván nehezebben is megy le.

Nem szívesen írom le az adataim,mert azok alapján sovány vagyok,viszont egy testrészre hízom csak,ami miatt elég deformált alakom lett,így mindenképpen szeretném ledobni ezt a fölös 4 kilót,meg kicsit löttyhedt is vagyok..

Derékból,hasból kéne fogynom 3-4 centit,de tudom,hogy helyi fogyás nincs.

164 cm/ 53 kg vagyok


Reggeli (6): fekete kávé 1 dl tejjel 1 db édesítővel

15 g zabpehely 1 dl tejjel főzve,2 evőkanál szerencsi zsírszegény kakaópor+ 2 édesítő + egy kis rumaroma

vagy 3 tojásból rántotta (1sárgája,2 fehérje)+1,5 szelet graham toast kenyér

vagy 1 szelet graham toast kenyér +sonka


Tízórai (háromnegyed9): ugyanaz,mint a reggeli,de,ha a tojásosat eszem,a 3 tojás+ 1,5 szelet graham toastot reggelinél elfelezem,hogy maradjon tízóraira


Ebéd (12): 100 g csirkemell+ 1-2 evőkanál rizs vagy köles kifőzve,esetleg 1 darab krumpli megfőzve + zöldségek


2-fél3 körül edzés hetente 3x ,ami:

1h ( futógép,bicikli,elipszis..20-20 percet töltök rajtuk egymás után mindhármon vagy 40-20-at,épp ahogy van szabad gép úgy,hogy épp kellemes az edzés,tehát nem intervallos,nem tüdőkifullasztós,hanem ahogy még bírom)+ pár súlyzós gyakorlat egyik nap alsótestre,másik nap felsőtestre ( egyenlőre nem az alakformálás,izmosodás a célom,hanem a fogyás,úgyhogy a kardiót gondoltam elsődlegesnek )


Vacsora : fél5-5 körül 100 g csirkemell+saláta


Április 12.-én fontos eseményre vagyok hivatott,ahova muszáj leadnom 2,5-3 centit minimum


2014. márc. 13. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy a kávéhoz 1,5 %-os 1 dl tej megy, míg a zabpehelyhez 1dl rizstej
2014. márc. 13. 19:53
 2/4 anonim válasza:
Szerintem le fogod adni azt a fölösleges 4 kilót. Ha még egy kicsit mozogsz is, mondjuk napi 2-3 órát akkor nagy sikered lesz. Szurkolok neked. :)
2014. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Többet is fogysz, mint 4 kilót. Én is szurkolok:)
2014. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ülő munkát végzek,napi 1 órát tudok mozgásra szánni:/
2014. márc. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!