Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokhatnék le az unalombó...

Hogy szokhatnék le az unalomból evésről? L/17

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteget vok egyedül,vagy olyan emberekkl vagyok körülvéve akikkel nem tudok beszélgetni.Ezért sokszor unatkozok és olyankor eszek hogy lekössem magam.Nincs valami boldog életem és nekem a finom ételek egyfajta "örömforrások,,Viszont nem szeretnék elhízni.Mikor látom hogy feljött rám egy kis plusz akkor képes vagyok egy ideig éheztetni magam hogy visszaálljon az eredeti súlyom.Tudom hogy ez nem jó és ilyenkor a kínok kínját élem át,nagyon szenvedek.Mit tehetnák? :/

2014. márc. 16. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tanulj, olvass.
2014. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Olvass, ha otthon vagy, akkor valami egyéb hobbit is elkezdhetsz. Van bőven választék, a varrástól a CAD-modellezésig bármi.


Nekem szerencsére olyan hobbim van, hogy sokszor enni és inni is elfelejtek közben... :P :)

2014. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2014. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Én ilyenkor bekapok egy mentolos rágót nekem elveszi azt az érzetet. Továbbá sokat iszom. nekem ezek beszoktak válni
2014. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dógozzáá
2014. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keress 1 pasit akivel lekötheted magad mondjuk akivel tudsz csinálni ezt azt, vagy ha mindenképp enni akarsz akkor nassolj valamit de valami olyan dolgot ami nem hizlal pl.:mogyorót vagy szotyizzál de mindenképp olyat ami nem hántolt mert azzal le is kötöd magad közbe tévézz vagy hallgass zenét.
2014. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6: Nekem nincs bajom az olajos magvakkal, de azért ha az ember benassol mondjuk 25 dekát (s akkor még nem telt el a nap, elég gyorsan meg, bár emberfüggő is ez), az azért már fel tudja borítani a napját, ha amúgy nem erre építi a kalóriabevitelt.


Kérdés, a kérdező mit tud nassnak tekinteni. Mert nekem a teától a sörretekig elég sok alacsony kalóriás cucc belefér, nagyon élvezetesek :)

2014. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igazad van 7-es de ezt embere válogatja ez csak 1 ötlet volt.
2014. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szoktam tanulni meg olvasni.Tanulás közben soha de olvasás közben kb mindig ehetnék vmit :S általában csokit,csipszet,pufit,popcornt,kekszet nassolok szal semmi egészségeset xd
2014. márc. 16. 17:49
 10/16 anonim ***** válasza:
járj edzeni... Fittebb leszel tőle, és addig se eszel :D
2014. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!