Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több éve már hogy az evés az...

Több éve már hogy az evés az egyetlen örömöm. Hogy szokhatnék le róla, ha nincs mivel pótolnom?

Figyelt kérdés
megváltozhatatlan problémák miatt csak az evésben lelem örömöm,de sajnos már 10kg feleslegnél járok.

#fogyás #bánatevő
2013. ápr. 13. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress valami más örömöt...például sport?
2013. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lipton. ***** válasza:
0%
gondolj arra hogy ha így folytatod akkor akkora leszel mint egy ház, mész az utcán kifognak nevetni, és nehezen tudsz megszabadulni attól a pár tonna feleslegtől
2013. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy leszokj róla, enni, tudod, kell...

Én hedonista vagyok, az evés az egyik örömforrás az életemben... Hát tudod, így harmincsok évesen néha már kicsit unom, hogy főzni, mosogatni, de akár csak enni is kell napi többször... Szép és jó, de baromi gyakori :D

Normális, egészséges, szolid evéssel is tudsz örömöt okozni ízlelőbimbóidnak, szépérzékednek, bélbolyhaidnak :D Egyáltalán nem kell hozzá zsírban és cukorban tapicskoló cucc vagy egy fél vekni... Annyi finom ennivaló van, a legváltozatosabb kalória- és tápanyagtartalommal...

2013. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a nagy probléma?
2013. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de én pl. egy jó könyvbe úgy bele tudok feledkezni, hogy enni is elfelejtek. Szomorú, ha az evés az egyetlen örömforrásod, bár a jelentőségét én sem becsülöm le. Lehet irtó jókat enni úgy is, hogy közben nem hizlalod magad.

Az sem megvetendő elfoglaltság, hogy reggel és este beiktatsz 30-30 perc testmozgást. Garantáltan nem fogod megtömni magad, mert akkor nehezebben végezhetőek a gyakorlatok. Tavasz van. Most nem nehéz kimozdulni otthonról bármilyen programra, akár egy jó kis sétára. Ne sajnáltasd (és főleg ne sajnáld) magad. Csak rajtad múlik, hogy érzed magad a bőrödben.

2013. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szexelj!
2013. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :(

Én sok csokit ettem az elmúlt depis időszakomban :( 1-2 hét alatt 5 -10 kiló plusz.

Valami más boldogsághormont kell keresnem, keresned! Én most sokat edzek, mozgok és megpróbálok kevesebbet enni...

Ha ehetnékem van néha rágózok vagy szotyizok.

2013. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam egyszer egy olyat, hogy "nem kutyák vagyunk, hogy kajával jutalmazzuk magunkat". Ezt mondogasd magadnak mindig, amikor mégis erre gondolsz.
2013. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen korszakom, hál'Istennek nem híztam brutálisan tőle, de nem tudtam abbahagyni a nassolást mert magányos voltam, unatkoztam, ideges voltam családi gondok stb... minden összejött és az evéssel, nassolással vigasztaltam magam.


Nekem egy barátnőm segített, meg a blog írás.


Amúgy mik a megváltozhatatlan problémáid? Ha tényleg megváltozhatatlanok akkor valahogy fel kéne dolgoznod, elfogadnod őket.

2013. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a blog írást én is sok helyen olvastam.. Nekem is segített néha, de a problémám már nem oldja meg hisz nem adom meg azt az örömöt a férjemnek hogy még a gondolataim, álmom is olvassa...- még a titkos naplóhoz is hozzáfér sőt az itt írt névtelen kommentjeim is olvassa-nem baj legyen ennyi öröme az életben :P
2013. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!