Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti észreveszitek, hogy fogytok?

Ti észreveszitek, hogy fogytok?

Figyelt kérdés
2 ember is mondta, hogy látszik a változás. Persze tudnak róla, hogy elkezdtem edzeni. Viszont én nem látok fogyást, sőt! Hájasabbnak és narancsbőrösebbnek érzem magam. :/
2014. márc. 17. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tükörbe nézek, nem látom, hogy fogytam volna, ellenben érzem, hogy az a nadrág, ami eddig totál passzos volt, most kicsit bővebb. Szóval bár nem látom, érzem, hogyan változik a testem jó irányba. Nem feltétlenül fogyok, inkább formásodok, de ez így nekem jó.
2014. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem veszem észre meg akik heti szinten látnak azok sem, viszont akik régen láttak észrevették hogy változtam, arcom alapján is észreveszik, testalkatomon is meglátszik.

Amit én észreveszek magamon hogy a nadrágjaim egyre lazábbak, az öveim nagy részét is már meg kellett fúrjam hogy tartsanak de már az is kezd nagy lenni.

Nagy súlyfeleslegtől készülök megszabadulni szóval nálam nagy változás lesz majd!

2014. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!