Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűntudatom van, mert ma...

Bűntudatom van, mert ma nagyon rosszakat ettem?

Figyelt kérdés

A suliban ettem egy tk szendvicset (180 kalória) - mindig ezt eszem kb

Hazaértem és ettem egy olyan activia danone zabkását meg egy tejeskávét (225 kalória) - a kávét mindig tej nélkül iszom, és joghurtot sem eszem, csak ma nagyon megkívántam


És úgy volt, hogy eszek este húst pufirizzsel, de ehelyett megettem egy 10 g. müzlit 1 deci tejjel meg egy kakaós palacsintát olyan 5 fele (220 kalória)


Tudom, hogy kalóriára nem sok, de nagyon rosszul érzem magam, hogy késő du. palacsintát ettem. Attól még holnapra fogyok ugye?



2014. márc. 19. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyennek lesz a vége a bezabálás, mert egy nyomorult palacsintától bűntudatot van,miközben kb. semmit se ettél...
2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyuszika.. EZT MOST TÉNYLEG KOMOLYAN KÉRDEZED?! Napi 500 kalórián éhezteted a tested és azon aggódsz, hogy vajon fogyni fogsz-e?

Igen, drágám, fogyni fogsz holnapra. Rendellenesen, agresszíven, magadat károsítva és a szervezeted egészségét lerombolva, de igen: FOGYNI FOGSZ! Örülj!

2014. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet is bűntudatod, mivel ma nem ettél!


Holnap egyél normálisan, amit ilyenkor kell egy iskolás, fiatal lánynak.


Reggelit indíthatod tk szendviccsel, benne főtt tojással, sajttal, zöldségekkel, utána ihatsz tejes kávét.

Tízóraira egyél gyümölcsöt

Ebédre hús, hal, rizs, zöldség, főzelékek natur hússal, lecsó, főtt hús fűszeres paradicsomszósszal, rizottó uborkasalátával stb

2014. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!