Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek még ma egyáltalán...

Ehetek még ma egyáltalán valamit? Sokat ettem? Fogyókúrázok.

Figyelt kérdés

19/L

reggelire ettem: jégsalátát, 2db paradicsommal, 1 db paprika, 3db retek és 50g pulykamell sonka

tízórai: 1db zöldalma és 2db ilyen:


[link]

sajtost. Tehát nem a nagyot.


ebéd: 100g párolt zöldség, 3db uborka és 2db ránott gombát


2014. márc. 22. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy jobb lett volna a gomba helyett mást enni, de anyu most eszt csinált így is mindig párolt csikét csinál ebédre. Szerinte keveset ettem, de szerintem sokat. De ma már futottam egy jó fél órát, lépegetőgép vagy hogyis nevezik rajta mentem 20 percet és csináltam már 300 guggolást, persze nem egyszerre az egészet.
2014. márc. 22. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod, délre le lehet tudni az aznapi étkezést, akkor súlyos tévedésben vagy a fogyókúrákkal kapcsolatban.
2014. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ettél sokat, uzsonnára egyél valami túrót vagy joghurtot, vacsorára meg húst zöldséggel és teljesen jó leszel, nem kell túlparázni a dolgot.
2014. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem abszolut nem jo ez igy! Az elosztast at kellene gondolnod!

Mi a sulyod? Magassagod? (anonim oldal!!!) mert ha lemesz az alapanyagcsere szuksegleted ala akkor nem hogy fogyni nem fogsz, de meg hizhatsz is!


Kaloriaban nagyon keves, feherjebol is es szenhidratbol is (bar az nem baj! Most a sajjtosrudad dobja csak meg!)


Reggelire ehetnel nyugodtan olyat ami energiat ad es feherje is!

Pl rantotta (olaj es hagyma nelkul) en kenyer nelkul eszen Parom barna kenyerrel. Vaan mikor kerul bele kolbasz, szalonna vagy gomba! Szenhidratbaan szinte nulla, feherjet es energiat ad a naphoz (plusz ehseg erzeted se lesz utana mert nem ugral a vercukrod tole!)

Tizorai (ha megy) 2-3 zabkeksz vagy korpovit, gyumolccsel, ha sulis vagy akkor vagsz ossze egy nagy almat es egy marek mandula, dio, mogyoro stb mehet melle... Vagy egy szendvics slimmm kenyerbol sok zoldseggel es sonkaval...


Ebed: zold koret tokeletes (vagy barna rizs, bulgur stb) a gombaban semmi tapertek nincs szinte! Nezz utana! Ami miatt megugrik az erteke az a panir ami szenhidrat es a szervezeted cukorra alakitja, plusz az olaj amiben sult hacsak nem nyomtad ki ket papirtorlo kozott!


A napod nem eri el az 1000 kaloriat se szerintem!


Szerintem uzsira nyugodtan ehetsz meg korozottet vagy egy edes turokremet, abonettel vagy teljeskiorlesu vagy barna kenyerrel

Vacsira meg eszel egy salatat es vagdosol bele fott tojast... Vagy csak az ontet ami ra kerul!


Jo az etrend csak reggelre olyat valasz ami megalapozza a napod! Feherje kell az izmoknak igy arra is figyelj abbol mennyit viszel be, szenhidratbol minnel kevesebb vagy lassu felszivodasu legyen (teat is inkabb edesitozd steviaval vagy xilittel)!

Zsirbol inkabbb oliva, kokuszolaj stb

2014. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vacsira meg ehetnel hust is! Az is boven boven belefer meg!
2014. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó írányban indultál meg az étkezéssel. Gomba, párolt zöldség, retek, paprika, pulyka ez mind jó. Egy picit azért többet kéne egyél, húsból, de kéne tojás is, a kettőt együtt semmiképp sem. viszont zöldségekkel mehet mind a kettő külön.


Az ilyen zabkekszet meg kenyereket, joghurtot meg túrót azt felejtsd el az nem visz sehova. Vagyis az összes tejből meg gabonából készült hülyeséget a hüvelyesekkel együtt.


Az5.-el egyetértek, és még annyi, hogy tényleg egyél többet. Hús, zöldségek, tojás, gomba stb az a baj ha túl keveset eszel kiürül a szervezet, vitamin és ásványianyag tartaléka is. Az meg visszaüt ha akarod ha nem.

Látom hogy van akaraterőd és jól álltál neki,az edzés rendben van, csak kicsit többet egyél, nagyon kérlek :)

Kellemes hétvégét :)

2014. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6!


Gondolom paleos vagy, hogy tejtermekek ellen szolsz...

Nagyon szimpi nekem a paleo etrend, el is kezdtem 3 honapig csinaltam es vicc nelkul 3 hetente jutottam el wc-re hatalmas fajdalmak aran es rendszeresen beerepedt a vegbelem plusz aranyerem is lett...


Visszatertem az activiahoz, actimelhez, turohoz, kefirhez, tizoraira vagy uzsira tejfol 1 rozskiflivel stb es lass csodat mindennap, de legkesobb masnap megyek wc-re!

Nekem nem jott be a paleo a tej es tejtermek mentes elet!

2014. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!