Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor lehet fogyókúra...

Most akkor lehet fogyókúra alatt zsírszegény túrót enni vagy nem?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja hogy lehet valaki meg hogy nem. Most akkor mi van? Amúgy mennyi kcal tartalmaz 100 g? És ha lehet enni akkor melyiket milyen márkàjut?
2014. márc. 23. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsírszegényt szerintem lehet, nagyon jól elnyomja az éhséget. A dobozán rajta van, hogy hány kcal és mindegy milyen márkájú. Én fogytam a Pennyben kaphatóval szépen.
2014. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ehetsz amennyi csak belédfér... 100gban van 11g fehérje azt kész az is kazein
2014. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármit, mindent lehet enni.


Műanyagokat, drogokat, fogyasztásra alkalmatlan mérgeket vagy éppen enyhén mérgező anyagokat. Bármit lehetsz, valamitől hamar meghalsz valamitől éppen csak beteg leszel, akár azt is csak évtizedek alatt.


Hogyan érted a kérdést?

2014. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony bármit. Örülök, hogy lassan mások is rájönnek. A mérték a fontos, valamint az, hogy azért figyeljünk, mit (v)eszünk meg!


"Nézd meg mit (v)eszel meg!" csipp csipp

2014. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet enni nyugodtan, főleg vacsira a legjobb (kazein-lassú felszívódású fehérje).


A Meggle-nek van 0.2%-os zsírtartalmú túrója, de a max. 10%-os zsírtartalmúakkal sem lősz mellé.

2014. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!