Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel (mintanapok...

Ezzel a módszerrel (mintanapok) sikerülhet?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen diéta, amit követek. Keveset eszek, és akkor is csak egészséges és nem hizlaló ételeket, lefekvős előtt órákkal már nem eszek.


181 cm vagyok, 75 kg


Pár (eddigi) mintanap:


1. szendvics barna kenyérből (2 szel.) + kevés sajt, zöldségek, 1 narancs, 1 falafel szendvics (török éttermekben kapható,a falafel hosszú felszívódású szénhidrát, egészséges)


2. szendvics (olyan mint az 1. napon), 100 g zabos abonett (kb 340 kcal), 250 gramm eper, 250 gramm paradicsom, 100 gr mozzarella sajt, kb fél liter narancsé


Ez 2 megtörtént példanap, már kb. 5 napja csinálom így, jól bírom. Eddig a derekamból fogytam kb. 4-5 cm-t, ami szerintem elég jó. 80 cm-ből lett 75 és olyan 60 körülit szeretnék.


Ha 3 hónapig tartom ezt az étrendet, akkor sikerülhet lefogynom (mindegy hány kg-ra, de a 60-as derék a cél).


2014. márc. 26. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Néha eljárok 20-25 percet biciklizni.

mindennap iszom kávét.

2014. márc. 26. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész napra ennyi? ENNYI? Ez vicc?
2014. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a bevitt kalória és alig eszel fehérjét.
2014. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összetett ch az oké(barna kenéyrrel mondjuk vitatkoznék), de a fehérje nagyon fontos! A gyümölcsöket meg mérsékeld, sok mindent elronthat a fruktóz, ami negyed kiló eperben van.
2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem, tehát gyakorlatilag éhezteted magad...kíváncsi leszek meddig bírod, mert hogy nem sokáig az biztos.


Régen én is koplaltam...mert hülye voltam, és mit se tudtam én a fogyókúrákról.... napi 1x ettem salátát öntet nélkül meg csirkemellet vagy sonkát, néha párolt zöldséget. 8 hónap alatt lement keservesen 25 kg. De majd éhen pusztultam....szédültem, hányingerem volt az éhségtől...Egy idő után nem bírtam tovább és a sokszorosa jött vissza.


Ma már másképp csinálom. 1400-1600 kalóriás étrend 160 gramm max szénhidráttal, nem pár hónapra hanem 2 évre eltervezett fogyás. Egész életmódváltás mozgással. És nem éhezem. Jól érzem magam. 6,5 kg mínusz 5 hét alatt. És ezt egész életemben tudom majd tartani. Ezért csinálo így. Hiszen ha nem tartom visszahízok majd...Ennek van értelme.


Annak amit te csinálsz nincs.

2014. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!