Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám az anyag cseréme...

Hogyan tudnám az anyag cserémet meggyorsítani? Tovább lent:

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék nő vagyok nagy a súlyom a hasamon a hájfogyózok étellel tornával,de semmi mert 3-4 naponként tudok nagy vécézni ,addig pedig amit fogyasztok is felszivódik rám kérlek segítsetek mit tegyek köszönöm szépen!
2009. dec. 17. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem irtad mennyi folyadékot iszol egész nap...sokat igyál! És fogyassz magas rosttartalmú ételeket .(korpovit kekszet pl.) A gyógyteák is nagyon jók.
2009. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
sok pépes kaja. spenót, mindenféle főzelék, és gyümölcsök. rásegíthetsz egy kis aszalt szilvával, vagy valami nagyon durva barack+tej kombóval. hidd el, az téged nem meghajtani fog, hanem rendbetesz.
2009. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

zöld tea,mályva tea.

nekem pl a zöld teától többször van székletem (nem hajt meg) meg többet kell pisilnem. (napi 1-2 bögre)

mályva teát tegnap este kezdtem el inni , azt olvastam,hogy sokan írták,hogy nekik hasmenésük volt,meg így meg úgy fájt a hasuk. hát nekem semmi bajom nem volt :D

2009. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az alma is jó,és a frissenfacsart citromlé vízzel.
2009. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat örülök nekim 48 éves 164cm 91kg nő vagyok!
2009. dec. 17. 18:22
 6/18 A kérdező kommentje:
JA és kevés folyadékot fogyasztok naponta 1,5 -2 liter.
2009. dec. 17. 18:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet hogy nem az anyagcserédet kell gyorsítani, hanem a bélműködésedet. Nem tudom mióta van neked az hogy csak 3-4 naponta tudsz nagy vécézni, de ez nem túl normális dolog... én a helyedben beszélnék a háziorvosommal
2009. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Talán sokan ellenzik, de elmentem colon-hidroterápiára, ami abból áll, hogy kimossák a beleidet. Csak az első pár perc kellemetlen, de kitisztítja a bolyhokat, és utána naponta tudsz wc-re menni. Nekem bevált. Azért választottam ezt, mert képtelen vagyok annyi zöldséget meg gyümölcsöt enni, amennyit kéne (mellesleg ha nem rendszeresen eszem azokat, akkor megint nem lesz széklet. Egyszerűen utálom az egészséges kajákat
2009. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez már régóta van hogy 3-4 naponként nagyvécézek ,de én erre nem gondoltam hogy ehhez orvos kell, köszönöm szépen.
2009. dec. 17. 18:50
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Víz, víz, víz. Én eddig nagyon keveset ittam, és én is csak 3-4 naponta tudtam wc-zni, de mostanában olyan kényszerem van, hogy ha elém raknak 2 liter vizet, megiszom 1,5-2 óra alattxD És azóta mindennap, valamikor egy nap többször is összejön a dolog. Elvileg a zöldtea is nagyon hatásos:)
2009. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!