Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjtben a joghurt elfogadott?

Léböjtben a joghurt elfogadott?

Figyelt kérdés
mármint olvastam én olyan léböjtöt is, ahol krumplit meg gyümiket meg ilyeneket esznek, akkor az szerintem nem léböjt, de mindegy, de vajon a joghurt az minek számít, szilárd vagy folyékony?
2014. márc. 28. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A joghurt az tej, a szerkezete folyadék de ugye a koagulált fehérjék miatt géles szerkezetű, nagyobb viszkozitású folyadék.


A tej az egyik leginkább anabolikus (hízást, fejlődést segítő) táplálék, számunkra a tehén tej erősen gyulladásfokozó.

2014. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz hogy folyik, de szerintem ha már joghurtot eszel az nem léböjt.
2014. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan minthogy pl én tükrözés előtt tejfölbe mártott kenyérbelet ettem évek ezelőtt, jó azért már jobban bírom az éhezést.


Nem tudom. Szerintem léböjtbe nem fér bele a joghurt, csak a folyadék. ( Hiába folyik, attól még nem az. :D )

2014. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne lé-böjtözz, baromság. Ugye az a mese mögötte, hogy így kiürül a szervezeted a káros dolgoktól, megtisztul, blabla. Ha a bélcsatornákban állna, halmozódna a mocsok, mint egy lefolyócsőben, már rég halott lennél.


Fogyózni jó dolog, halat, csirkét, zöldséget, gyümölcsöket enni jó dolog, de csak folyadékot az értelmetlen önkínzás.


Barátnőm kipróbálta 3 nap erejéig. Soha többet.

2014. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!