Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek dagadt vagyok? A...

Szerintetek dagadt vagyok? A napokban több beszólást is megkaptam.184 cm magas vagyok és 60 kg . szóval fognyom kéne? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A számok alapján nem,de kép nélkül nehéz megmondani.
2014. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A számok alapján semmiképp. Lehet rajtad felesleges háj, ha rosszul jönnek ki a dolgok (testalkat, minimális izom, miegymás), de ezekkel a számokkal csak akkor lehetsz kicsit is kövér, ha nincs karod, melled és kiharaptak a combodból egy darabot.
2014. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Igen fogynod kene,38-45 kilora
2014. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább piszkafa... bocsi. Szerintem durván sovány vagy.


Akik beszólnak, csak irigyek. Nehogy komolyan vedd őket.


180cm

60kg


Az Ön testtömeg indexe: 18.5 , ami soványságot jelent.

2014. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Atomkakas válasza:
Nem! Inkább úgy tűnik nekem hogy anomeráksziás hajlamod van! Sürgősen fordulj orvoshoz, ha fogyókúrázni akarsz! :(
2014. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy! Én 180 cm vagyok és 60 kg, a suliban az egész osztálynak volt testtömegindex meg mindenféle mérés, és bőven az egészséges zónában vagyok szóval valószínűleg te is, mivel csak 4 centivel vagy magasabb. Ne figyelj a szemétkedőkre.
2015. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Huhuu

Tudom, régi kérdés...de azért írok neked egy választxd

Nehogy fogyj! Én a 170centimhez 64kg vagyok, és azt mondják nekem, hogy ez a normális testsúly a magasságomhoz képest.

2018. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!