Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízok ilyen gyorsan?...

Mitől hízok ilyen gyorsan? Alváshiány?

Figyelt kérdés
Nemrég 70 kiló voltam, már az is sok volt az én 163 cm-hez. Akartam fogyni, úgyhogy elkezdtem futni.Majdnem minden nap futok és gyalog járok iskolába, sőt még kevesebbet is eszem, mégis megint híztam 5 kg-ot, szóval már 75 kg vagyok. :( Ez nagyon kétségbeejtő... Amúgy egyenletesen oszlik el rajtam a zsír és nem látszik meg. Mitől van ez? Lehet az alváshiány? 4-5 órát alszok. Ja és sok vizet iszok. 16/L

2014. ápr. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami hormonprobléma esetleg nem állhat a háttérben? 4-5 óra elég kevés, min. 6-7 kéne, hogy legyen!
2014. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alváshiány ilyen mértékben nem befolyásolja a súlyodat.


Lehet, hogy mennyiségben kevesebbet eszel, de valószínűleg továbbra is vacak kajákat veszel magadhoz.


Ha egészségesen táplálkozol és mellette hízol, akkor viszont egészségügyi probléma van a háttérben.

2014. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez csak izom.pl eddig kevés izom volt rajtad és most hogy edzel jön az izom.Azt sem árt elfelejteni hogy az izom nehezebb mint a zsír.
2014. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Egészséges ételekkel táplálkozom, sz*rt nem eszek, nem is bírnék színezékes, adalékanyagos, cukros kajákat enni. :D
2014. ápr. 7. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
JA és megnéztem a testzsírszázalékom és 28%. Az sok az én koromban?
2014. ápr. 7. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!