Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok túlsúlyos de kövér...

Nem vagyok túlsúlyos de kövér vagyok! Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos!164cm és 57-58kg!És mégis kövér vagyok!Én szerintem!miért?még akarok fogyni 4kg-t!
2014. ápr. 5. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg egészségtelenül sovány leszel, mint a többi csaj, amelyik divatból anorexiás!
2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert torzult az énképed, vagy kéne mozognod.
2014. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyesmi akkor fordulhat elő ha rossz a testkompozíció,vagy önképzavar van.

előbbi esetben a probléma oka,hogy a testen minimális az izomzat és mellé magas a testzsír.

így lehet ideális súllyal is hájas az ember.

anorexiásoknál szokott ez előfordulni,hogy 30%os testzsírt produkálnak,ami elhízott érték,mert nincsen a testükön izomzat,csak csont meg zsír.

szóval ebben az esetben fel kell építeni egy egészséges izomzatot edzéssel és kalória pluszos étrenddel,ez persze testsúly növekedést is jelent,nagyjából 10 kiló elég ehhez,aztán ha megvan a kellő mennyiségű izomzat,akkor lepucolni a zsírt diétával és a végeredmény a te esetedben egy 55-57 kilós formás,zsírmentes alak.

2014. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
heti4x jártam edzésre most pedig lovagolok!elég sokat szokok mozogni!nem eszek semmi fehér kenyeret,chipset,cukgrot vagy csoki!egészségesen étkezem!tavaly óta 8kg-t fogytam és nagyon sok bőröm lóg!-.-ezt szeretném valahogy vissza húzni mert akkor már szerintem jó lenne az alakom!csak azért fogyni is szeretnék!!
2014. ápr. 6. 09:02
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs kevés izmom és szerintem a zsír sem sok csak inkább a bőröm és attól vagyok körvér!
2014. ápr. 6. 09:03
 6/7 A kérdező kommentje:
De nagyon idegesít már...!!-.-
2014. ápr. 6. 09:04
 7/7 anonim válasza:
Így látatlanban azt mondom, hogy nem kell fogynod! Inkább sportolj, hogy formás legyél!
2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!