Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok a családban, rokonságb...

Nálatok a családban, rokonságban van még rajtatok kívül túlsúlyos vagy kövér ember?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rajtam kívül van. Rajtam belül nincs.

:D

2013. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó nyilván értetted a kérdésem, viccet félretéve komoly gondokat okozhat az is ha van és az is ha nincs
2013. aug. 15. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
nem férek be tőle az ajtón
2013. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, anyukám, de nem kövér, csak duci, 20 kg felesleg van rajta, úgy, mint rajtam is. Nem genetikailag vagyunk ilyenek, hanem elhamyagoltuk sajnos magunkat az évek során, lassan, de biztosan felkúsztak ránk a kilók.
2013. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát én mondhatnám hogy teljesen egyedül vagyok ezzel a problémámmal, mivel természetesen a 85 éves 110 kilós, nagymama testvérének a felesége stb nem számítanak bele, úgyhogy mint a kisujjam :) elég szar
2013. aug. 15. 12:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Majdnem, hogy mindenki a kozeli rokonsagban tulsulyos. Jo csaladi szokas sokat es jo zsiros kajakat enni, bar az unokatestvereim kozott ez mar kevesbe jellemzo, ok probalnak egeszsegesebben enni, mint en is. Anyukam meg mindig sokat foz, amikor atmegyek hozza ebedelni, sot, meg ad vagy 2 napra elegendo kajat... Nehez megallni, de hat aki sokat eszik, annak az elhizas a sorsa.
2013. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pedig általában a közös életmódbeli szokások miatt az egész családra jellemző.. de egyénenként eltérő az emésztés, anyagcsere úgyhogy előfordul az is, hogy valaki egyedül van.


De ez nem lelki vagy pszichés kérdés, normálisan kell enni. Muszáj, ezt valahogy minden embernek meg kell oldania, addig sokaknak lesz sok problémájuk..

2013. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk vicces, a szüleim soványak mindketen, mi a báttyámmal meg mindketten dagik vagyunk(rajtam 10, rajta kb 20 kiló felesleg)

Anyósom duci, férjem sovány, tesóm anyós meg apósa nagyon kövérek, sógórnőm meg nagyon sovány.

2013. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki kövér, kivéve engem mert én teszek érte hogy ne legyek bálna...
2013. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Apukám 190 centi 125 kiló, anyukám 180 centi 110 kiló, öcsém 100 kiló 180 centiről fogyott-nőtt 92 kiló 195 centire. Én éppen az életmódváltás mélyén vagyok, 177 centi, 15 éves lány, és 85 kilóról indultam, most vagyok 77.

Anyukám főztje miatt van, amíg nem az ő kosztját ette apukám, sovány volt, és izmos, anyukám 50 kilósan ment férjhez... Én és a tesóm már ezen nőttünk fel, aztán mindketten meguntuk, de nagyon nehéz, mert anyukám is próbálkozott már, és neki nem sikerült, azt akarja, hogy nekünk se sikerüljön... Amikor konstatálta, hogy én most tényleg fogyok, minden nap lángost, makarónit, sült krumplit és rántott húst, és egyéb fincsi szemét kaját csinált, majd amikor mondtam, hogy ebből nem kérek, még én voltam az utolsó undormány, hogy ilyen antiszociális módon kivonom magam a családból, és nem értékelem az ő munkáját... A bővebb családban amúgy senki nem túlsúlyos, a legtöbben magas, nyurga alkatúak.

2013. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!