Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamilyen tipp? Motiváció?...

FallenAngels kérdése:

Valamilyen tipp? Motiváció? Akinek sikerült.

Figyelt kérdés
nagyon sokat piszkáltak/piszkálnak az alakom miatt. Ha valaki valami tanácsot, valami motivációt tudna adni, nagyon örülnék neki. köszönöm.
2014. ápr. 10. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha küldök egy motivációs videót attól fogod megváltani a világot vagy mi? Fejben dől el hogy akarod-e vagy nem. Ha nem akarsz úgy kinézni mint egy teleszart zokni akkor tegyél érte, ha meg így is jól érzed magad és lusta vagy akkor ne siránkozz. Én folyamatosan eljárok edzeni és egyre jobban nézek ki, mivel engem az motivál hogy ezáltal én egyre jobb vagyok. Ha nem önmagad miatt csinálod akkor halott ügy, úgy is ellógod nem lesz kedved elmenni edzeni, kifogásokat keresel stb. Döntsd el hogy mit akarsz és ha jól döntöttél tegyél a sikerért akkor is ha mások próbálnak visszahúzni!


Csak hogy videó is legyen erről:

http://www.youtube.com/watch?v=i2JIHgeYlQ4

http://www.youtube.com/watch?v=3OAmUICrygc

2014. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én mindig nagyon szerettem enni, (de komolya: csoki, szénhidrát, meg minden, mi jó) de mostanában éreztem, hogy elszaladt velem a ló, és jó lenne kinézni valahogy a nyárra, ezért belekezdtem egy fogyókúrába.

A lényeg az, hogy lefoglald az agyadat valamivel, ami talán egyszerűnek tűnik, na de nem korgó gyomorral... Nem tudom, hogy mennyit mozdulsz ki, de ha nem otthon lógatod a lábad, akkor ritkábban térnek rá a gondolataid az evésre, + mozogsz is, ami jó; vagy ha otthon vagy, akkor olvass pajzán regényeket/írásokat, és garantáltan nem az evésen jár az eszed :D (De komolyan! Hihetetlen, hogy ezt a tanácsot még nem olvastam 1 diétás blogon se, pedig eszméletlenül hatásos :DD)

A tanácsom arra az esetre, ha mégis belemászott volna valami tiltott kaja a képzeletedbe, akkor képzeld el a lehető legundorítóbb módon... Süteményt akarsz? Gondolj arra, hogy milyen undorító, amikor a piskóta vizes lesz, és te beleharapsz. Sült krumplira vágysz? Akkor képzeld azt, hogy már fél napja benn van a hűtőben, ráadásul meg sincs sózva.. Pfujj!

Ezzel a két módszerrel nagyon drasztikusan sikerült lecsökkentenem a kajálásaim számát, ráadásul úgy, hogy egyáltalán nem hiányzik sem a süti, sem a zsíros kaja!

De sajnos a mozgást nem lehet elkerülni (megjegyzem, könnyen örömforrás is lehet az ember életében...) szóval ha nem szeretsz mozogni, akkor kösd össze valami pozitív dologgal. Én naponta kb 1,5 órát tornázok, de valahogy nem tűnik annyinak, mert úgy időzítem, hogy közben tudjam nézni a kedvenc sorozatomat (najó, főleg hallgatni, a "nézés" kissé bonyolult lenne :D), és mostanra egészen megszerettem; ha fáradt vagyok, akkor felébreszt, ha pedig túl sok bennem az energia, akkor így le tudom vezetni.

Őszintén szólva nehezen vettem rá magam arra, hogy elkezdjek fogyókúrázni, mert úgy éreztem, hogy nem tudnék változni, és utána csak rosszabb lenne, és az sem segített, hogy mindenhol a képembe nyomták a 3 bűvös szót: "Akaraterő kell hozzá!". Ez egy ideig fel is lelkesít, de a lelkesedés egy idő után elszáll, aztán ott vagyok én, meg a hűtőnyi kaja, ráadásul már tudom, hogy akaraterőm sincs, szóval úgy döntöttem, hogy inkább csőbe húzom az agyam a fent említett módokon...

Remélem hasznosak voltak a tanácsaim (vagy legalábbis nem károsak :D) és sok sikert!

2014. ápr. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok :33 amúgy, thaiboxolok, heti 3x 2 órát, és futok :) szóval, a mozgás megvan :D szerintem, csak ejben nem nagyon tudtam még felkészülni:c de, még egyszer nagyon köszönöm ^^
2014. ápr. 11. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!