Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zablisztet, kókuszlisztet...

Zablisztet, kókuszlisztet vagy diabetikus lisztet használjak sütés-főzéshez egy diéta alatt, vagy vegyesen őket, vagy hogy lenne jó?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy graham lisztet? ez kimaradt:)
2014. ápr. 15. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen a diétád, mekkora mennyiségben használnád, de mondjuk szerintem az se, hogy mit szeretsz...

Én igyekszem mérsékelni a szénhidrátot (plusz nem szeretem a zab ízét és nem eszem glutént, valamint nem tudom, mi a diabetikus liszt), úgyhogy nekem ezekből a kókuszliszt lenne jó. De speciel sütni és főzni nem szoktam vele, főzés nélküli édesség alapjának használom. Rántást szezámmaggal szoktam csinálni, nagyon ízlik, most már szezámlisztem is van, de még nem derítettem ki, mire jó kenyérfélén kívül...

2014. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Kókusz. Az tiszta, a többi amit felsoroltál eléggé furcsának tűnnek, nem biztos hogy ehetőek.
2014. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!