Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fogyhatnék...

Szerintetek hogyan fogyhatnék pár centit a combomból?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagy 172cm körüli magas és 57kg..szerintetek az sok? igazából szerintem csak a combom nagy 54cm éss nagyon nem tetszik.. nem tud valaki segíteni, hogy hogyan faraghatnék le belőle (tartósan) pár centit?? sportolni sportolok de a csokiról nemtudok lemondani:S lécci segítsetek!!
2009. dec. 21. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és kifeejtettek, hogy a mellemből viszont nemszeretnék fogyni, mert sajnos nincs mit..:S
2009. dec. 21. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem ide tartozik,de Nekem 2 hónap állómunka után eltűnt a fél seggem :) Szobabicikli a legjobb a popsira sztem. Bringáztam a nyáron sokat és jó formába hozott pár hét alatt. Ez sem ide tartozik, de a kis mellet szeretem :P A csokit időzítsd reggelre, mivel utána minden mozgás égeti az energiát. A napi adagodat 6-7 szerre vidd be hogy legyen ideje emészteni a szervezetednek és így nem terheled annyira. Ha kevesebbet eszel akkor nem lesz felesleg amit elrak a szervezeted.

Tehát, bringa vagy heti 3*20 perc intenzív aerobik, vagy állómunka. Sok de kis adag kaja, csoki csak reggel és akkor jó minőségű csokira törekedj, ne az agyoncukrozott gagyikat edd ha lehet. Evés után közvetlenül ne aludj el mert addig nem nagyon működik az emésztésed amíg alszol. :)

Nos nekem ennyi jutott az eszembe :)

Sok sikert!


F/23

2009. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
LegMagic csodákat tesz a combokkal meg a popsival!
2009. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt nem hinnem hogy barmit is segitene a leg magic es meg olyan zajt is csap hogy azutan fejfajassal kezelnek:))nekem van szoval azert irom!ha szaladsz mindennap 15-20percet akkor segit hogy a csoki ne rad ragadjon hanem energiava alakuljon!mellete ugrokotelezhetsz stb...
2009. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előszőr is törekedj az egészséges értendre:reggelire ehetsz mindent mert akkor kell az energia(de persze nem ugy értem h 2 pofára kell zabálni a csokit meg a csipszet)ebédre:lehet hús zöldséggel vagy normális ebéd(ezalatt nem a gyors éttermi kajákat értem)

vacsira:valami könnyűt,pl:joghurt gyümölccsel vagy puff.rizzsel vagy az ebédi ételt kissebb adagban.A sport:futás ,nem baj az hogy hideg van fel kell öltözni:)Vagy leg magic,vagy Béres Alexandra torna,vagy Rubint Réka torna,ugrókötél.

Sok sikert:P

2009. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2009. dec. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!