Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm - 80 kilo, ez vagyok...

168 cm - 80 kilo, ez vagyok en! Tudom h kövér, de nehezen állok neki a fogyokura nak! Ösztönözzetek! Ugye nagyon kövér vagyok? ( imádok enni ) de sajnos ezt a sok kilot hormonokkal értem el! De nehezen adom le! Akataterom hol van?!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér. Én így szeretlek.
2014. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) <3 de sajnos mindenki mondja! Atmegyek a boltba : " Te híztál " :((((( akaraterőmet elő kell szednem
2014. ápr. 17. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony nagyon sok. Én is voltam ennyi kiló( fogamzásgátlótól, kb 2-3 hónap alatt szedtem fel ennyit), és igen, tudtam, hogy kövér vagyok, de mégse tűnt fel annyira akkor. Most rosszul vagyok, ha meglátok egy régi képet és nem értem miért nem ráncigáltak meg a barátaim, családom, hogy álljál már le, nem látod hogy nézel ki??? De hiába monndunk itt neked akármit, amíg neked nem kattan be valami, addig mind hiába.
2014. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy ezt olvastam , " igen nagyon sok " annyira megdobban a szívem,mintha most kattant volna be vmi ! Az h a családomtól hallottam ugy semmi, de ez h írtad, pár perc alatt máshogy állok hozza, most akartam vacsorázni .... inkább iszom vizet , ha fizetnének sem ennék! Remelem pár nap múlva is hatásos lesz, v ez az üzenet lesz a hatterkepem :D akkor nem fogok enni! Koszonom ! Az első mondatod kellett!
2014. ápr. 17. 21:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Es amugy h fogytal le ? Mivel? Mennyi idő alatt ? Köszönő
2014. ápr. 17. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Enni azért kell...
2014. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás és paleo keveréke. Nagyon ritkán egy kis kilengés, mert lelkileg nem tudnám elviselni, hogy akkor soha többet se pizza, se süti, de max havi 1 alkalom, de mindig lemozgom a kétszeresét:) Szobabicikli, görkori, sok séta, sok víz. Kajában meg alap a husi, tojás, zöldségek és gyümölcs, néha olajos magvak. De még van hátra úgy 5 kiló, de már ígyis nagyon boldog vagyok.
2014. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Es GRATULALOK
2014. ápr. 17. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked meg sok sikert és kitartást!
2014. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom !
2014. ápr. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!