Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 g rántott csirkemell...

100 g rántott csirkemell hízlal kevés ketchuppal ebédre?

Figyelt kérdés
tojásos zsemle morzsával csináltam, kevés Horváth Rozi fűszerrel és egy csepp napraforgó olajjal.
2009. dec. 22. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
zsemlemorzsa ,ketchup felejtős!
2009. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem simán bevállalhatod, ha nem tartod magad kifejezetten szigorú diétán. Egy kanál kechuptól SEMMI bajod nem lesz, és a zsemlemorzsánál ezerszer nagyobb adagú hizlaló dolgokat eszel valószínűleg máskor.
2009. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Jóóóóól tunkold bele előtte egy kis házi sertészsírba (58 g), oszt egyél mellé jóféle kóbászt is (318 g).

Vagy ha olyan kövér vagy, hogy egyenes hát mellett nem látod már a lábujjaid, kezdj el edzeni.

2009. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
kedves második. a fogyókúra rovatba tette fel a kérdést a kérdező. a ketchup és a zsemlemorzsa nem éppen a fogyókúrás kaják közé tartozik. persze finom meg jó de fogyni nem fog tőle az illető ha ilyeneket eszik, és gondolom a fogyás a célja. szóval kérdező, ha fogyni szeretnél akkor ne nagyon egyél ketchupot és rántott csirkemellet. a csirkemell rántás nélkül is nagyon finom és úgy még diétás is. köretnek meg zöldséget egyél.
2009. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Szeritnem ha néha eszel ilyet, az nem baj, de a rántott tényleg nem túl kalóriaszegény, viszont 100 g összesen nem sok.

A ketchup nem igazán vészes 1 dl csak 90 kalória, ha keveset teszel rá akkor nem gond.

Én max egyszer egy hónapban enném, hy fogyni akarok, és akkor is sok salátával.

2009. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
inkább mozogj. nem azzal fogsz fogyni, hogy madáreleség mennyiségű kaját eszel.
2009. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak a mozgás a lényeg. Ha eleget edzel, néha-néha megengedhetsz egy kis bűnözést. Ja és ezt üzenném a 3. intelligens válaszolónak. Gondolom ő még életében nem futott 100 métert sem. Képzeld Nagy Okos, én is fogyózom, néha én is megeszek egy kis ketchupot, és mégis tudok fogyni. Sőt, ha néha zsírba mártott csirkemellet ennék, akkor is tudnék, mert heti 4szer futok 5 km-t.
2009. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én a 4. válaszoló vagyok. persze az igaz ha néha néha az ember ilyesmit is eszik az nem gond főleg ha mellette mozog is. én csak azt mondom, ha már az ember fogyózik akkor jobb ezeket kerülni. ha épp jó a súlya az illetőnek és mellette mozog is akkor heti egyszer nyugodtan lehet akár ilyeneket is enni. de én is inkább annak a híve vagyok, hogy sok mozgás és akkor mindent lehet enni mértékkel.
2009. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Bár nem olvastam végig a válaszokat,de nem udom megállni,hogy ne mondjam el a véleményemet.

Szeptember 13-án kezdtem fogyózni,mára 5,4kg-ot adtam le,úgy hogy nem eszem-iszom cukrot,és finomlisztből készült pékárut.Minden mást eszem ,csak kevesebbet,ebbe beletartozik,a rántott husika is.

Nem írtad milyen módszerrel fogyózol,de egy szelet rántott hútól nem fogsz elhízni disznó módjára.

A jó kis zsíros szaftos kolbászosnak üzenem,az is belefért a fogyókúrámba,és a disznósajt,meg a májashurka is.

Minden csak azon múllik mikor mit és mennyit.

Kedves kérdező edd csak nyugodtan a rántott husidat,jó étvágyat.

2009. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

Gratulálok, kedves utolsó, a 3 hónap alatt sikeresen kimerítetted a glikogénraktáraid, melyek a ""diétád"" abbahagyása után újraszintetizálódnak.

Normális diéta és edzés mellett szeptember óta az öt kiló többszörösét kellett volna leadnod. Magyarul elbasztad a diétát és/vagy az edzést.

Mellesleg ha zsírt eszel diéta alatt, azzal mindent csinálsz, csak nem diétázol. (Nem. A zsírt nem szarod ki, hanem a kis intestinumod minden egyes cseppjét felszívja. A szervezeted biokémiája okosabb nálad. :)

2009. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!