Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni nyárra egy...

Szeretnék lefogyni nyárra egy kicsit.15 éves 170 cm és 57 kg vagyok. A hasammal nincs semmi gondom, de a combommal annál inkább. Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tablettákkal ás mindenféle löttyel szeretnék lefogyni hanem egészségesen. Nem szeretnék bunkó válaszokat kapni! Előre is köszi
2014. ápr. 20. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagy kövér, sőt...ha tónustalannak vagy zsírosnak érzed magad, akkor sportolj és egyél normálisan...fogyókúrára semmi szükséged!
2014. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy egy fogyókúrához, ráadásul nem is vagy kövér. Kezdj hozzá valami sporthoz! A legfontosabb az, hogy szeresd, hogy ki tudj tartani mellette, mert Róma sem egy nap alatt épült. Emelett étkezz fehérjededúsan és ilyen korban pikkpakk át fog változni a tested. Mellesleg "helyi fogyás," vagyis bizonyos testrészekről való fogyás nem létezik, ha fogysz, mindenhonnan fogysz. Nem te döntöd el, hogy honnan fogysz, mindenkinek máshol van a problémás területei, és általában onnan jön le legutoljára a zsír. Másrészt mivel genetikailag vastagabb lábaid vannak, fogadd el azt, hogy nem lesznek soha modellkarcsú lábaid (amik egyébként szerény férfivéleményem szerint nem is szépek). Ez azonban nem jelenti azt, hogy felmentést kapsz és felejtsd el, hogy átformálhatod őket. Igenis lehetséges, de fogadd el, hogy vannak határaid! Eddz keményen súlyzókkal, étkezz fehérjedúsan! Az edzőtermekben a futópadot és a lépegetőgépet felejtsd el, az alacsonyintenzitású kardióhoz a tested nagyon hamar hozzászokik és mindig kevesebb kalóriát fogsz elégetni (kivéve, ha mindig növeled az intenzitást vagy az időtartamot, amit viszont nem lehet a végtelenségig)! Kezdj el mozogni, ilyen korban ilyen kevés súlyfelesleg mellett nincs arra szükség, hogy kevesebbet egyél! Tizenéveseknek csak akkor ajánlott a diéta, ha morbid módon el vannak hízva. A cukros löttyöket, mint a kólát, redbullt és haverjait viszont elhagynám a helyedben, ha ilyesmit iszol.
2014. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyutt érzek ved! Velem is ez van. Azt olvastam egy ujsagban hogy ha fenékbol vagy combbol akarunk fogyni akkor guggoljunk biciklizzunk sokat. Szerintem ha naponta megcsinalsz par guggolast jobb lesz!!
2014. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ♥
2014. ápr. 20. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as ezt akármilyen újságban olvastad baromság.

HELYI FOGYÁS NINCS!


Ja és amúgy tablettákkal meg löttyökkel meg nem lehet lefogyni mert hatásos fogyasztószer nem l3tezik..

2014. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tokeletes alakod van, hova akarsz te fogyni?:( Testkepzavarod van, vagy en nem tudom. Egyebkent igyal sok vizet, tenyleg csodakra kepes es probalj kocogni, vagy futni mert az is sokat levisz.. Guggolj sokat es biciklizz, turazz.. De en meg mindig azt mondom, hogy tokeletes alakod van!:D
2014. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy megmondod egy gyakoris kérdésből hogy tök3letes alakja van..
2014. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5

Ezt a helyi fogyást valaki kitalálta és mindenki ezt a hülyeséget szajkózza. Nem általános érvényű, nincs két egyforma ember. Ha csak az egyik karodra edzel azt betudod szálkásítani, attól még a lábad, meg a hasad meg a másik karod nem fog fogyni se erősödni.


Persze tabletákkal sem lehet fogyni ott van a Stanzol egyes testépítők használják zsírégetésre meg szálkásításra, láttam az eredményét csak úgy viszi le a zsírt. Nem ajánlom, csak úgy írtam.

2014. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy szálkásodna le a karod attól hogy ráedzel?!


A Stanazol egy SZTEROID tökikém.

2014. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te használtál ilyet akkor elég nagy bajok vannak.
2014. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!