Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb a bicikliz...

Melyik a hatásosabb a biciklizés vagy a futás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, csak egy kevés felesleg van rajtam főleg a hasamon meg a combomon. Amellett hogy odafigyelek az étkezésre (fehér liszt és cukor mentes + 6 után nem eszek) szeretnék valamilyen testmozgást is végezni.

A fent említettek közül nektek melyik vált be? Illetve mit ajánlotok még?

Azt olvastam hogy csak egy bizonyos területről nem lehet fogyni, hanem ha elkezdjük akkor mindenhonnan fogyunk.


2014. ápr. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Én a bringára szavazok :)

Meg sokkal élvezetesebb is, mintha futnál, és jóval több tájat is meg tudsz nézni, mivel gyorsabb is vagy,

2014. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a futás a jobb, mert a biciklizés nem mozgatja át minden testrészedet, vagyis a futástól jobban megizzadsz, így az hatékonyabb. De nem csak ettől a kettől lehet eredményt kapni. Például itt vagyok én. Rajtam is van egy kis felesleg. A tél alatt rendszeresen táncoltam (valójában nem vagyok jó táncos, nem jártam semmiféle sportfoglalkozásra, csak otthon beraktam a CD-t, és így csináltam) és 5 kiló ment le rólam. Úgy, hogy nem diétáztam. De véleményem szerint bármilyen mozgás megteszi. A legjobb az, amikor jól érzed magad, és nem arra vársz, hogy mikor lesz vége az edzésnek.
2014. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A futás.

Lementem a pályára (400 m) és futottam 10 kört, jól leizzadtam és átmozgattam mindenem.

Utána bicajjal mentem 10 kört és alig éreztem, nagyon egyszerű volt.

2014. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!