Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rajtam kívul ki ismert még...

Rajtam kívul ki ismert még magára? Az előbb olvastam ezt egy kommentben

Figyelt kérdés
"Van egy jó kis sorozat a TLC-n, Zugevők a címe, ebben diétázók sajnáltatják magukat, hogy hát ők alig esznek, mégsem tudnak fogyni. Egymástól függetlenül mind napi 900-1200 kalóriát mondott, hogy annyit fogyaszt. Na a műsor a családtagjaik és munkatársaik segítségével bekamerázta a lakásukat, a munkahelyüket és magánynyomozókkal figyeltették őket 1-1 hétig, hát hadd ne mondjam mik derültek ki: otthon a családnak előadták a salátacsipegetést, aztán munkába menet bezabáltak sütivel, munkahelyen diétás kaja, mellé cukros energiaital és tonnányi csoki mert "kell az energia" hazafele megálltak gyorséttermeknél, fagyiztak, cukros üdítőt ittak, majd hazamentek és ették a salátát és sipákoltak, hogy miért nem fogynak... átlagosan napi 4000(!) kalóriát ettek, pont a négyszeresét a bevallottnak."
2014. ápr. 21. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam régebben, de én sosem titkoltam el hogy nem eszem felesleges dolgokat. Régebben sokat nassoltam hol egy kis csoki hogy valami más szemét dolog és persze tonna szám.

Sokszor van hogy egyesek megfeledkeznek magukról és nem is tudatosul bennük hogy ennyi felesleget esznek.


Én is már fogyózok egy jó ideje és kerülöm a nasikat, meg sportolok mellette itthon, és érdekes mód így hogy napi 3 max 4 szer eszem és azért odafigyelek hogy mit és mennyit érdekes mód egyből beindult a fogyás mert nem eszem felesleges nasikat. Jó időnként rám jön a bűnözés ezt nem tagadom, de akárkivel beszéltem annyi amennyit én nassolok mostanában az belefér, főleg hogy odafigyelek és nem hagyom elszállni magam.


De valóban ha én is idehaza ettem volna az egészséges dolgokat közben sunyiban ugyanúgy ettem volna a sok szemetet akkor jobban magamra ismertem volna most így a kérdés alapján, de én ezen a részén már túl vagyok.

2014. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, de eljutottam arra a pontra, hogy az embernek felelősséget kell vállalnia önmagáért, hogy nem másokat csapok be azáltal, hogy letagadom, hogy mit ettem, hanem önmagamat, hogy nem akarok tovább így élni, hogy a legfontosabb kincs az egészség, és egyedül csak én tehetek érte.


Azóta 15 kilót fogytam, és ez még csak a kezdet. :)

2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D

Ügyesek vagytok, csak így tovább

2014. ápr. 21. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem paleóznak, az biztos. Nem értem miért nem lehet húst enni, miért kell ennyire a cukor :)
2014. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én nem és őszintén szólva az ilyet tartom a lehető legszánalmasabbanak és sosem értettem az értelmét... Miért jó másiknak azt hazudni, hogy diétázol, küzbe meg nem? És az ilyenek miatt, mint ti, nem hiszik el nekem se az emberek, hogy hogy lehet az, hogy ilyen keveset és egészségesen eszem, mozgok is, mégis van még rajtam bőven felesleg és lassan megy le a súlyom... Pont az ilyen kis sunyi, hazudozós zugevők miatt legyintenek rám is, hogy biztos igazából nyomom a csokit meg a csipszet, csak csinálom az eszem, hogy salátát eszek... pfff...
2014. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pfff? Nem kell begépelned, ha fingasz. Egyébként meg "lassan megy le a súlyom..." ennek örülj, mert akkor jól csinálsz mindent, nem lesz jojódiéta. Meg hát valahogy csak feletted magadra azt a súlyt, ugyanúgy ahogyan mi, most meg meg kell szenvedni a leadásával. Illetve én azért benéznék a te kamrádba is, holtbiztosan lenne ott valami, amire nem is gondolsz, de azon csúszik el a lendületed...
2014. ápr. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!