Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől gyorsulhatott fel az...

Mitől gyorsulhatott fel az anyagcserém? Akkor most fogyok/fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Még múlt hét hétfőn hasmenésem volt. Majdnem minden nap ettem valmi hizlaló vagy nasit, olyan 1200-1500 kcal-os értékben. Múlt hét óta minden nap citrom lé, majdnem minden nap korpovit, L-karnitin, az utolsó pár napban körte(ma reggel már nem tudok körtét enni, mert elfogyott!) Csipkebogyó és zöld tea naponta max 3 bögre. De ezeken kívül, amiket leírtam csupa egészségtelen és hízlaló kaját ettem végik! (kenyér, csoki, nápolyi)
2009. dec. 23. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetgyógyászként írom, hogy a citromlé (főleg, ha éhgyomorra iszod) meghajt. A körte szintén tisztító hatású, bár nem tudom, hogy milyen mennyiségben fogyasztod. A csipkebogyó és a zöld tea hasonló tüneteket produkál.

De az L-karnitinnel vigyázz, én nem szedném, több bajt tud csinálni, mint hasznot.

Nem hinném, hogy hosszú távon fogyni fogsz, ha így folytatod, szerintem csak az emésztésedet fogod tönkretenni. Inkább egyél több zöldséget, gyümölcsöt, a citromkúrát pedig ajánlatos egy hónapig csinálni, aztán abbahagyni.

Iktass be egy kis sétát, mozgást a friss levegőn.

2009. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!