Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vacsorára, ha a...

Mit egyek vacsorára, ha a zöldségektől, gyümölcsöktől, tejtermékektől felmegy a savam, és olyan éhes leszek utána, mint a farkas?

Figyelt kérdés

Szerettem volna vacsorára bevezetni a fent említett ételeket, de rájöttem, hogy nekem az úgy nem lesz jó.

Mit tanácsoltok, mi legyen a vacsorám, hogy ne érezzem magam éhesnek,és ne fájjon a gyomrom?


2014. ápr. 26. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Túró,tojás,sovány hús
2014. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az étrendedet, de nekem se működnének a fentiek. Én tojással vagy olajos maggal próbálkozom este (is). Zöldséget szinte mindig eszem, éppcsak önállóan nem laktat (zsírban sütve se igazán). Persze pl. húst is ehetsz.
2014. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tojás tényleg jó, de lehet estére már éppen nem a legjobb megoldás. Tapasztald ki. Salátához, sült csirke? A husi felszívná a savadat.
2014. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
natur sült csirke, sült hal, tükörtojás
2014. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Húst.


De egyébként használj gyógytáplálkozást, és akkor rendbe jön a savad.

2014. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt, és tanácsot adott nekem.

Akkor próbálkozom tojással, és hússal felváltva.

Próbáltam hús mellé a salátát, nem volt jó úgy sem.

Gyógytáplálkozást?Ennek utánanézek, köszönöm!

Nem is merek napközben sem gyümölcsöt, sem zöldséget enni, mert mikor mondjuk ebéd következne dupla annyit ennék, olyan éhes vagyok.

2014. ápr. 26. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most nem véletlen, hogy a legerősebb 'gyógytáplálkozásnak' a KETOGÉN paleót mondják, amiben még zöldségekből sincsen túl sok, csak (minél tisztább) húsok és zsír az alapja.


Ezek szerint te is ezt bírnád legjobban.. valószínűleg pár hét után már jobban fogod bírni a párolt, főtt zöldségeket, később a nyerseket..

2014. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked kedves utolsó, sokat segítettél,már olvasom is amit ajánlottál!:-)
2014. ápr. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!