Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik ha 10 naponta...

Mi történik ha 10 naponta megeszek 1 szelet süteményt mondjuk uzsonna helyett és 1 tápla csokoládét utána diéta közben?

Figyelt kérdés

Diéta közben.

Ha eddig rengeteg cukros lisztes ételt ettem és most leálok vele vagy sokkal kevesebbet eszek de közben becsúsznak ilyen édességek akkor megáll a fogyás?

Eddig rengeteget nassoltam , és gyakran volt olyan hogy egész nap nem is ettem főtt ételt csak süteményt minden 2 órában.



2014. márc. 14. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet semmi, lehet fogyni fogsz.


Sok mindentől függ amit mi nem látunk át tehát válaszolni sem tudunk, csak tippelhetünk hogy ha aránylag jobban eszel mint eddig akkor aránylag jobb egészséged lehet, fogyhatsz.


Kivéve ha lisztérzékeny vagy és heti 1 süti miatt még gyulladás van a testedben és nem fogysz. Vagy ha más kivétel van.. Nem tudhatjuk.

2014. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!