Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13l, valami modszer a toka...

13l, valami modszer a toka eltunteteshez?

Figyelt kérdés
168 cm es 54kg vagyok es megis van egy kis tokam ,nem reg kaptam ra egy megjegyzest es rosszul eset. Otletek?

#toka #toka eltuntetes
2014. ápr. 27. 12:58
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelni, de nálam ez genetika. Anyudnak, nagyidnak nem volt? Mert akkor azért van.
2014. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A toka maga is zsírréteg, van aki genetikailag hasra/fenékre/combra/karra hízik és van aki "nyakra" is. Diétával és zsírleadással tudsz megszabadulni tőle, vagy csökkenteni.
2014. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben? Ha kevés a jód, meg szokott nagyobbodni, és az olyan, mint a toka. Azért jutott eszembe, mert a paramétereid alapján nem tűnsz túlsúlyosnak.
2014. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyumnak van ,de ő fiatal koraban nagyon vekony volt csak terhessege utan felszedett kilokat es ezert van most tokaja.
2014. ápr. 28. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!