Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az egyik...

Mit csináljak? Az egyik legjobb barátom hülyeségeket vett a fejébe.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem dagadt,egy kicsi hasa van,de amúgy teljesen oké, szerintem még így sincs vele semmi baj.Ma mondta, hogy ezentúl csak zöldséget fog enni,meg mozogni fog amennyit tud. Soha nem mondta még,de ma többször is, hogy dagadt. Szeretnék neki nagyon segíteni, mert így biztosan nem lesz jó. A gond csak ott van,hogy ugyan azon mentem keresztül, amire ő készül és nem akarom, hogy átélje vagy valami baja legyen. Mikor mondtam neki, hogy ez így hülyeség, ne csinálja, élni se fog bírni, szerintem nem hitt nekem és terelte nagyon a témát. Mit tegyek? Szinte bármit megtennék érte! 17/L
2014. ápr. 28. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld mondani neki (valahogy így kelsd fel az érdeklődését "Most adok néhány tippet"), és a "tipp" hogy ne csak zöldségeket egyen. Mond, hogy te se csak azon éltél, és, hogy az egészsége (hozzáteheted: és a cél hatásosága érdekében) ehet tejteméket (tej,joghurt,túró) húsokat (hal,csirke) és néha nem árt ha elmentek fagyizni... Szerintem, ha hatásosan adod elő akkor rávezetheted néhány egészségesebb módszerre és az egészsége és az önbizalma se fog krbe veszni. Mond, hogy nagyobb energiatartalmú és nagyobb térfogatú ételeket keressen kevesebb kalórai tartalommal (met még ugy tanultok és kell az energia...).

És, a legfontosabbak: Ne, sanyargassa önmagát, egyen változatosan (ez az egyik legjobb diétás "recept") és soha (ismétlem: SOHA) ne egyen bűntudatból!

Adj, neki tippeket és segíts neki egészségesebb életmódott keresni neki. (Pld, egy "tipp": tea fogyasztása napi 2-4dl-ben).

Remélem hallgatni fog rád, sok sikert! :-)

2014. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond,hogy foglaltál neki egy helyet a közeli kórházban!
2014. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!