Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék fogyni de...

Nagyon szeretnék fogyni de valamiért nem sikerül?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok 56 kg nem kövér,de van hasam és azt le szeretném adni.Hetente 2x kézilabdázom,Hetente 2x tesi és szombatonként aerobik.

Naponta 2x eszek

Mikor mérem magam csak 1-2 kg megy le és megáll majd visszaszedem pedig rendszeresen sportolok.


2012. szept. 10. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

A hasfaladat erősitsd inkább!

Egyébként én is ilyen vagyok/voltam/a hasammal küzdöttem a legtöbbet!

2012. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért erősítse a hasfalát?Attól zsír onnan nemfog eltünni,bár attól erősítheti nekem mindegy:)


Először is, lehet azt gondolod hogy a napi 2x kaja jó, de nem az.Az étkezés ébredéstől lefekvésig kell hogy tartson persze precízen összeállított étrend alapján.

A tesi óra meg szerintem nem vált ki egy aero edzést, szóval azon a napon is csinálhatsz mellette nyugodtan valami mozgásfélét.

2012. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda ha így táplálkozol. A diéta nem abból áll, hogy max 1x-2x eszek egy nap egy kis tál levest vagy egy fél piritóst.... olvass utána az egészséges táplálkozásnak és tartsd be amiket ott leírnak. De itt is kismilliószor részletezik hogy kell étkezni fogyókúra alatt.

Képzelem mennyi fehérje lehet az étrendedben egy nap (ha egész nap csak párolt csirkét vagy pulykát eszel akk nem szóltam )

Mindenesetre előbb járj utána a dolgoknak csak aztán vágj neki valaminek különben ez lesz a vége

2012. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször kell enni,és mindig keveset.Akkor a szervezeted nem érzi úgy,hogy raktároznia kell,mert mindig kap friss tápanyagot.Viszont ha kevésszer eszel akkor raktároz.Ez lehet az egyik oka annak,hogy nem tudsz fogyni.
2012. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
Kemény sport mellett az 1-2 kg oda-vissza teljsen természetes. Zsírt égetsz, és visszapakolod. Pontfogyasztás nincs, nem tudod csak a hasadról leadni. Az étrenden kéne változtatni. Iktass ki minden cukrot (kólát és gyümölcslét is), csökkentsd a keményítőt (rizs, krumpli, tészta, kenyér stb.) és told zöldséggel. Sok hús kell ennyi mozgáshoz.
2012. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
*told pótold zöldséggel
2012. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 suzi5584 válasza:
A fogyás nagyon összetett dolog. Az étrend csak egy részben határozza meg a sikerességet. Tudatosan kell nézni a dolgokat. A mozgás a legfontosabb, és ha neked így sem megy, akkor mélyebbre kell ásni. Lehet, hogy hormonális problémád van, és ettől nem tud lemenni a felesleg. Vannak olyan megfizethető szakemberek, akik tudnak ebben segíteni, már csak egy tanácsadással is, hiszen nem vagyunk egyformák. Én is hasonlókkal kűzdöttem, de végre elértem a célom! :) Ami nekem a legnehezebb volt, hogy a hasamról menjen le a felesleg, mert onnan sehogy nem akart. Végül kiderült, hogy miért nem, "orvosolták" és még egy zsírbontó módszerrel rásegítettek, így már nincs ilyen problémám.
2012. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!