Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta zsiregetzsírégető...

Milyen fajta zsiregetzsírégető tablettat ajanlanatok insanity edzes mellé?

Figyelt kérdés
Szeretnek leadni kb 5kg-ot ill.feszesiten,es a vizsgaidoszakom miatt az otthon is vegezheto insanity edzest valasztottam amit jopar ismerosom is vegigcsinalt szep eredmennyel.szeretnem gyorsitani es latvanyosabba tenni az eredmenyt ezert az edzes es a dieta melle gondoltam a zsiregeto bogyot.nagyon sok fele van..kerlek tapasztalatok alapjan segitsetek valasztani valami hatasosat.
2014. máj. 11. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A zsírégetőnek nevezett tabletták nem sokat segítenek a fogyásban, csak pár százaléknyit esetleg, ez leginkább a diétán múlik! De mivel vizsgaidőszak van, én egy termogén zsírégetőt választanék, mert az élénkít, pörget így legalább a tanulás jobban mehet. Hogy ebből kinek mi jön be az egyénfüggő is, nem mindenkinek ugyanúgy reagál a szervezete, de mindenképp nem árt egy fokozatosság, ha pl. 1 adag 3 kapszula, akkor először csak 1 kapszulával kezdeni, mert már lehet, hogy az is eléggé pörget és fokozatosan növelni csak (egy idő után hozzászokik a szervezet és már nem is igazán élénkít, mint ahogy a kávé esetén is).
2014. máj. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ne ismeretlen internetes oldalról rendelj, hanem táplálékkiegészítő boltból vásárolj, vagy olyan táp.kieg. webáruházból, amire ha rákeresel sok véleményt találsz (pl. Shop Builder). valahol mindig van valamilyen akció is
2014. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biotech Thermo Drine. Bár, én ezeknek nem vagyok a híve. 40 kgt fogytam, csoda bogyók nélkül. Edzéssel úgy, hogy mindent eszek, csak mértékkel.
2014. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:) igen, én is gondolkodtam a természetes úton, hogy zöld teás kúrával dobnám meg egy kicsit, de a zsírégetők pörgető ereje most nagyon jól jönne!
2014. máj. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!