Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki eléggé combos fajta, az a...

Aki eléggé combos fajta, az a diéta alatt ad le a combjaiból is felesleget? Már mint vékonyodik jó pár centivel.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervezetünk úgy működik, hogy zsírt mindenhonnan használ fel, amikor szüksége van plusz energiára. Csak az genetikailag meghatározott, hogy honnan bontja le könnyebben. Pl én is körte alkatú nő vagyok, tehát hasam sosem volt, de fenekem és combom inkább erősebb volt mindig. Most szülés előtt és szoptatás alatt felszedtem 10 kg felesleget, ez döntően a combomra fenekemre ment, mert ilyen a genetikám. Leadtam belőle már 6-ot sporttal és étrendváltoztatással, a hasam az első hónapban el is tűnt, mert ilyen típus vagyok. A fenekem problémás még mindig. De megy le természetesen onnan is, de onnan tűnik el majd legutoljára a combom külső feléről. Szóval vékonyodik, vékonyodik, de gyorsabban fog menni a melledről, hasadról.
2014. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ugyan ilyen alkatú vagyok és igen én is észreveszem hogy felülről eltűnik eltűnt alulrol meg irtó lassan :(

kicsit változik...de köszi a választ megnyugtato volt:)

2014. ápr. 10. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
hát igen. de nézd a jó oldalát: ha választanod kéne, mid nagy a hasad vagy a feneked, csípőd, nem jobb a fenék? szerintem inkább körte vagyok, mint alma. rosszabb, ha egy nőnek lapos a feneke és semmi csípője, de a hasa meg nagy
2014. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!