Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abtronic gél helyett mit...

Abtronic gél helyett mit lehet használni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Google elso talalat: "A magyaroknak még el lehet adni az Amerikában betiltott kamu fitneszövet?"
2014. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Az amerikai Kereskedelmi Felügyelet ugyanis bejelentette, hogy pereket indított három rezgősöv-gyártó ( az AB Energizer, az AbTronic és a Fast Abs előállítója) ellen, mivel azok hamisan híresztelték, hogy termékük eltünteti a zsírréteget, szoborszerű hasizmot farag és helyettesíti az előbbieket megcélzó hagyományos eljárásokat úgymint felülés."
2014. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vazelint használj!
2014. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ,de én nem ezt kérdeztem, én ezt kaptam a tesomtól már vagy 8 -éve hogy megvan,.. én is értesültem róla. hogy bevan tiltva meg ilyenek.. :D
2014. máj. 13. 15:28
 5/5 azgo válasza:

EKG géllel a legjobb pótolni a lötyit. Árgépen, guglin simán találni, gyógyászati kiegészítő boltokban megvehető. Pl Rextra EKG gél, 260g-os tubus 250 Ft, magyar cég, hipoallergén, stb, ezt használják a rendelőkben az EKG tappancsok bőrrel érintkezésekor.


Vazelin, más krémek nem jók, az ultrahang gél sem, mert nem vezetik az elektromosságot, és a kütyü használatakor kellemetlen, szúró érzést okoz. Vagy még rosszabb, ha nem vízzel oldható (pl. vazelin), mert akkor még alig lemosható trutyi lesz a gépen, meg a bőrödön is.


A betiltásról még annyit, hogy a Kinder tojást is betiltották Amcsiban, szal a példájuk ritkán mérvadó. A kütyü egész használható kiegészítő sztem.

2017. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!