Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kondisok segítségét szeretném...

Kondisok segítségét szeretném kérni. Milyen gépeket érdemes használni egy teremben, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 174 centi és 98 kg. Ugyan nem látszik rajtam, de engem mégis nagyon zavar és szeretnék fogyni. A napokban úgy döntöttem, hogy teljes életmód váltást szeretnék az életemben. Rátalältam Tatarek Rezső hivatalos oldalára, ahonnan több zsírégető gyakorlat, illetve videó is elérhető. Naponta edzek legalább fél órát otthon, utána pedig scitec fehérjét szoktam inni. A kérdés az volna, hogy havi 1 alkalommal szeretnék box edzésre menni, illetve heti 1 alkalommal tudnék terembe járni. Személyi edzőt egyenlőre nem szeretnék igénybe venni. Milyen gépeket használhatok a teremben, ami inkább fogyáshoz vezet nem pedig gyúráshoz. Az étrendemből próbálom teljesen száműzni a lisztet, cukrot, helyette párolt zöldség, rizs, csirke, hal amit eszek. Minden tanácsot előre is köszönök, sajnos ebben nem vagyok túl gyakorlott...még. :-)
2014. márc. 14. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi 65 perc kardió, na az meghozza a várt eredményt, és persze egy kis diéta. Kenyeret és a cukrot is mellőzd.


Így havi -5kg garantált, és az tartós is!


Először sielőgépet (ellipszis tréner), majd futógépet használd. Eleinte a 65 percet úgy töltsd el, hogy 5 perc mindig lassú felvezető, aztán a maradék 60 percet intervallumokban dolgozd végig. Pl. 12 perc munka, pár perc lazább és így tovább. Aztán 1-2 hét után már a 60 perc menni fog egyben. Az tény hogy izzadni fogsz rendesen, de eléred a kívánt eredményt!

2014. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogyás alapvetően étrendi kérdés,az edzés bár fontos,de "csak" másodlagos.Még ha nem is vagy "gyúrós",de olvasd el ezt: [link]
2014. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Kondisok segítségét kérném, milyen csodás dolgokra alkalmas a konditerem.


Gyógyszergyártók segítségét kérném, milyen csodás dolgokra jók a gyógyszerek AMIT ÉRDEKÜKBEN ÁLL REKLÁMOZNI ÉS ELADNI


Pékek segítségét kérném, milyen előnyei vannak a lisztfogyasztásnak amit érdekük eladni.


Cukorgyártók segítségét kérném, mennyi cukrot érdemes enni a termékükből, amit el akarnak adni.



Az edzés nem fogyaszt, nem kell gépet használni fogyáshoz, jól kell enni és edzeni kell. Edzésnek nem feltételei az edzőgépek, nincs semmi összefüggés. Lehet használni azokat is, pont annyit érnek mintha nem használnád azokat.


Sőt, fogyás szempontjából mondjuk azok a gyógytornák amelyek az elhízás hormonális zavar hátterét tudják ellensúlyozni azok többet is érnek. Ezek nem edzőgépekkel végzett gyakorlatok.


Tatarek Rezső - lehet jól él abból amit csinál, de zsírégető gyakorlatok ezen a földön nem léteznek. Fitnesz van, erősítés van, hát ezek nem zsírégetőbbek más edzésnél.


Scitec fehérjék a legócskább hulladékok, vagy amelyik nem olyan rossz az meg értelmetlenül túlárazott. Nem mintha az ócska termékek nem lennének többszörösen túlárazva amellett hogy ócskák is.


Havi 1 box edzésen nem tanulsz, nem fejlődsz pedig az nem lenne rossz mozgás.


Az étkezésed szerintem alakul!

2014. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!