Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hozzáértők véleménye szerint...

Hozzáértők véleménye szerint lehet ennek látványos következménye?

Figyelt kérdés

Egészséges életmódot folytatok, sikeres életmódváltáson mentem keresztül 1 éve, bár...nem tudom 100%-os ez az életmódváltás, ugyanis vannak hullámvölgyek.


Stresszhelyzetben elveszítem az irányítást az ételek felett, mennyiségi, és minőségi értelemben is.


A hétvégén 3 tábla csokit fogyasztottam el. Napi átlag 1 tábla. Ennek lehet látványos következménye? Úgy öszintén!! ..Azt hiszem stresszevő vagyok. Tudnátok tanácsot adni miként győzhetném le ezeket a helyzeteket? Ti voltatok már hasonló cipőben??



2014. máj. 13. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Megettél plusz 1500 kcalt. Ha ez mind zsírban tározódott el, akkor az kb. 20 dkg plusz zsírt jelent. Persze nem tudjuk, hogy mi egyebet ettél, mennyit mozogtál, így ezt nehéz saccolni.


Rosszabb következménye lehet, hogy ha folyton rád tör ez az érzés és még többet fogsz enni.


Ha kerülöd a finomított szénhidrátokat és figyelsz arra, hogy megfelelő mennyiségű egészséges zsírt egyél, akkor sokkal kisebb az esély arra, hogy zabálási kényszer tör rád, mert azt legtöbbször az alacsonyra esett vércukor váltja ki.

2014. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval. Kerüld a sok fehér lisztes-cukros ételt, mert ördögi kör!!! Még többet és többet fogsz kívánni belőlük!!


Inkább húsokat egyél, legjobb a csirke, az laktat amúgy is a legjobban, és sok-sok zöldség, plusz sport! Ha ezek mellé bűnözöl csak, máris nem lesz olyan bűntudatod.

2014. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyvizsgálaton voltál már amúgy?
2014. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, de nem hinném ,hogy pajzsmirigyproblémám lenne.. :)
2014. jún. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!