Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia után. Mai nap követke...

Anorexia után. Mai nap következménye? (lent a kérdés)

Figyelt kérdés

Hízókúrán vagyok, anorexiából lábalok kifelé. 163 cm 43 kg vagyok. Általában egészségesen táplálkozom most már, próbálok úgy hízni, hogy az egészséges legyen, tehát ne zsírba.

Ma azonban teljesen rámtört az evésroham, és 3800 kcalt vittem be chipsből és kekszekből, csokikból. Ennek milyen következményei lesznek? Gondolom azért 1-2 ilyen alkalomtól nem leszek nagyon hájas és narancsbőrös?! :S 24L


2014. febr. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy te esetleg még mindig beteg, ha ez ennyire komolyan foglalkoztat?

Nem, egyébként egy nap nem a világ. Nem lesz semmi bajod.

2014. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most jövök kifelé belőle, ez nem olyan dolog, ami egyik napról a másikra nyomtalanul elmúlik...
2014. febr. 27. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Semmi bajod nem lesz tőle. :)
2014. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

most viccelsz? 1-2 alkalomtól? a háj és a narancsbőr egy hosszantartó egészségtelen ch-dús étkezés következményei


"tehát ne zsírba"

inkább szénhidrátmentesen... a zsír nem egészségtelen hanem energiaforrás


amúgy laza étkezési zavarod van még mindig

2014. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hidd el egy-két ilyen alkalomtól nem hízol semmit és nem lesz tőle bajod! Attól viszont lehet, ha túl sokat aggódsz ezen.
2014. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! 1-2 alkalomtól még semmi bajod nem lesz, de azért vigyázz, mert veszélyes dolog az evésroham. Nagyon könnyen átfordulhat a gyógyulóban lévő anorexia bulimiává(tapasztalat). Úgyhogy inkább kevesebb csoki, több főtt étel! Miután kezd rendeződni a súlyod (kb. 49-50 kg) elkezdhetsz valami kímélő sportot (én az úszást választottam) További sok sikert és kitartást!


egy gyógyult anorexiás

2014. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!