Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, de nem...

Hízni szeretnék, de nem hasra! Hogy lehet?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok 56 kilóval. Sajna elég nagy melleim vannak amitől aránytalan a testem, mert vékony vagyok, de van egy kis pocim, amitől a nagyon furán nézek ki. Szóval szeretnék egy kicsit derékra is hízni, de pocira nem. Hogy lehetséges ez?

A ruháimat is nehéz összeválogatni, mert pl. amíg bikini alsóból mondjuk 34-36-os kell, addig felsőből 40-42 :/



2014. máj. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. olyan étrend, mintha fogyózni akarnál (hús, soksok saláta, tojás, stb..), csak ugye lényegesen több mennyiség.

A hasra hízó emberek általában szeretik a tészta-kenyér féléket, üdítőket, rágcsákat, stb... ha ezeket mellőzöd, és mozogsz is, akkor az már lényeges haladás.

2014. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne hízni akarjál, hanem formásodni. Ha hízol, akkor jó eséllyel lesznek a melleid is és a hasad is még nagyobbak. Izmosodjál, arányosabb lesz a testalkatod.
2014. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Engem az ilyen típusú lányok eléggé lázba tudnak hozni. Ha mondjuk jönne rád 7-8 kiló izom... Eléggé pöpec lenne. :D
2014. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!