Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Celsus Ördögnyelv kivonat?

Celsus Ördögnyelv kivonat?

Figyelt kérdés

kapható a DM üzletekben?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. máj. 16. 12:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sajnos tapasztalatom nincs ezen a téren, de én is most olvasgatom mi minden jót írnak róla. A kérdés az, hogy ez is valami új reklámfogás, vagy tényleg működik..? Egyébként mennyiért láttad a DM-ben?
2014. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! :) Nem láttam a DM-ben, mert azt szerettem volna én is megtudni, hogy a DM-ben kapható-e, hogy ne menjek oda feleslegesen.
2014. máj. 17. 09:36
 3/15 anonim válasza:
Ha valaki már kipróbálta és pozitív tapasztalatot szerzett,az írja már meg,mert engem is érdekelne!!!Na meg persze,hogy milyen ételeket fogyasztott közben!Köszi :)
2014. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én is elszeretném kezdeni szoptatás után,mert már nagyon rosszul érzem magam a 74 kg-al :O Egy tízest lekéne dobni!
2014. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 danbrigi válasza:
Nekem is volna egy kérdésem... Ez mind jo es szép de azt senki nem írja h meddig kell szedni es mi történik mikor abba hagyom a szedését?! Lehet majd dupláját hizom majd vissza... Erre szeretnek választ. Köszönöm előre is!
2014. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy a fogamzásgátló hatását nem befolyásolja?
2014. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Valki kipróbálta...véleményetek róla és hol lehet kapni?

2014. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én kb 3hete szedem. Napi 2-3DB AZ előirt én 1et szedek. Elveszi az étvágyamat ės látvånyodsan fogytam . Nem sportolok es mindent eszek.ennék ha tudnék. :) batran ajanlom mindenkinek! Az utolso hėten 5en jegyezték meg hogy fogytam!
2014. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Utolsó válaszoló! Melyik fajtát szeded, ki a gyártója? És mikor szeded be azt a napi 1 szemet? :) Nem tudja valaki hogy mennyire van befolyással a fogamzásgátlóra? Ha eltelik a két bogyó között legalább 4-5 óra úgy nem jelent gondot? :D
2014. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Reggel veszem be 8 körül. A fog.gátlora nem tudom hogy hat. :( gyáró és forgalmazo :Celsus Természetgyogyászati Kft. Minimum 3 dl vizzel szoktam bevenni!
2014. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!